Представлений смартфон Samsung Galaxy S7

575

Здивувати,вразити,змусити купити. Ці 3 слова вкладаються в будь-яку презентацію мобільних продуктів. Найкраще це виходить у Apple,

але вчора Samsung навряд чи сильно відстав від яблучників. Їх презентацію можна було дивитися в спеціальних окулярах Samsung Gear VR, тим самим впритул занурившись в процес.

По закінченні Gear VR були подаровані всім журналістам. І в цілому колорит був хорошим. Варто згадати хоча б поява на сцені глави Facebook Марка Цукерберга.

Але винуватцями торжества стали дві моделі Samsung Galaxy S7 і S7 Edge. Про першому і поговоримо.

У плані дизайну змін небагато. Все ті ж матеріали корпусу: метал і скло, які як і раніше виглядають преміально.

Але задня кришка дуже добре збирає відбитки пальців. Спереду крім екрану розташувалися камера, динамік, датчики і кнопка «Додому», яка можна розблокувати пристрій з потужністю сканера відбитків пальців.

До речі, 5,1 дюймовий дисплей виконаний за технологією Super AMOLED і має Quad HD дозвіл. Соковита картинка забезпечена.

Особливо чорний колір буде різким і глибоким. А дике значення щільності пікселів (577 ppi) має зберегти высокочеткую картинку на екрані.

Представлений смартфон Samsung Galaxy S7

До речі, про камери Samsung Galaxy S7. Фронтальна має роздільну здатність 5 Мпкс, задня – 12 Мпкс. На презентації порівняли фотографії, зроблені на S7 і на iPhone 6S Plus, і результат Samsung дуже і дуже хороший.

Також в смартфоні встановлений гарний процесор, точніше їх навіть 2, варіація залежить від регіону. Перший фірмовий Exynos, другий – Qualcomm Snapdragon. Акумулятор має ємність 3000 мАч.

З інших особливостей виділяються 2: це захист від пилу і вологи і повернення карт пам’яті.

Зі смартфоном можна ходити в душ і плавати в басейні, з ним нічого не трапиться.

Карти пам’яті кілька були вбудовані в смартфони Samsung, але в один момент їх безпідставно прибрали, виправилися. Підтримується об’єм карт аж до 200 Гб.

Представлений смартфон Samsung Galaxy S7

В якості апаратної основи виступає новітній Android 6.0 Marshmallow. Разом з оболонкою TouchWiz вони створюють красивий і швидкий інтерфейс Samsung Galaxy S7.

Благо, що оперативної пам’яті цілих 4 Гб. Обсяг постійної пам’яті становить 32 Гб.

У підсумку, В Samsung вийшов дуже добротний девайс, який складе реальну конкуренцію всім.

Вони врахували побажання користувачів і запити ринку. Головним недоліком Samsung Galaxy S7 стала відсутність двостороннього USB 3.0.