Смартфон Samsung Galaxy Note 6 стане ще краще

537

В епоху комунікацій і інтернету вберегти від сторонніх очей вкрай складно. У Північній Кореї тільки подумали про випробуваннях ядерної зброї, а в США вже знають про це. iPhone 7 трохи відомий, хоча до презентації ще чекати до осені. Флагман HTC 10 взагалі здався на якісних студійних фотографіях за день до презентації. Samsung ніколи не був чимось винятковим і в цей раз про новий флагмані компанії відомо заздалегідь.

На цей раз під хитрий і виверткий погляд інсайдерів потрапив Samsung Galaxy Note 6. Попередня модель була представлена в серпні 2015 року, не виключено, що в цей же час буде представлений і наступник. Але Samsung Galaxy Note 6, мабуть, насилу можна назвати наступником 5-ї моделі. За деякими даними, він буде скоріше схожий на флагман поточного року — Galaxy S7.

Але ця інформація поки не підтверджена фотографіями, а от технічні характеристики «витекли»через програму CPU-Z. Судячи з скріншоту, смартфон Samsung Galaxy Note 6 буде мати такий же, що і в Note 5 і Galaxy S7 екран.

Його дозвіл складе 1440 х 2560, так зване Quad HD. Технологія виконання дисплея з великою часткою ймовірності буде AMOLED. Все-таки Samsung вже багато років удосконалював цю технологію, але так і не зміг подолати «дитячі болячки», такі як вицвітання дисплея під сонячними променями і «догляд»екран в зелений відтінок при нахилі смартфона. Але таже AMOLED матриця може похвалитися дуже яскравою і якісною картинкою.
Samsung Galaxy Note 6 отримає процесор Samsung Exynos 8890. Чи буде версія з чіпом від Qualcomm Snapdragon 820, невідомо. Варто відзначити, що така ж версія процесора

Смартфон Samsung Galaxy Note 6 стане ще краще

встановлена і в поточному флагман Galaxy S7. Процесор зарекомендував себе добре, але продуктивності в іграх все ж недостатньо.
Екран Samsung Galaxy Note 6 порівняно з Note 5 зміниться все на 0.07 дюйма і отримає діагональ в 5.77 дюйма. Щільність пікселів складе 480 dpi.
Напевно, самим несподіваним ходом Samsung стала установка цілих 6 ГБ оперативної пам’яті. Зараз Note 5 має 4 ГБ, а iPhone 6S і зовсім 2. Поточні флагмани інших

Смартфон Samsung Galaxy Note 6 стане ще краще

виробників не завжди мають навіть 4 ГБ. Виходить, що справа не в системі, а в невдалій оптимізації Samsung.
У будь-якому разі Samsung Galaxy Note 6 наведе шороху в 2016-2017 продажному ряду. Майже всі компанії представили свої новинки, а Samsung відклав реліз нового Note на пізнє літо для більш успішної конкуренції з iPhone, який представлять восени.