Перший спір на сайті Aliexpress

433

Я всіх вітаю на сторінках мого блогу! Отже, днями відбувся мій перший спір на сайті Aliexpress, про що власне я і хочу розповісти в цій статті.

Причиною спору стала посилка з бездротовими навушниками, яка йшла до мене більше 2х місяців (відео по розпакуванні є на каналі блогу). Однак на рахунок термінів я і не думав обурюватися, знаючи про те, як працює наша доблесна пошта))) Відкривши посилку, я виявив сильно пом’ятий коробку з навушниками. І все б нічого, от тільки колір цих самих навушників був абсолютно не таким як я, замовляв, я думаю чорний від білого відрізнити не складно))) Не довго думаючи я написав продавцю і все пояснив.

Продавець визнав, що він не правий, проте спочатку запитав, чи може мене такий колір влаштує? Я відмовився і запропонував йому повернути мені половину суми сплаченої за навушники. Навушники я брав за 750р, у підсумку за нинішнім курсом половина виходить приблизно 8$. Продавець почав роз’ятрювати мене, мовляв, він мало заробляє і т. д. В результаті зійшлися з ним на 7$.

Далі почалося все найцікавіше, буду розповідати зі скрінами. Отже, коли ви особисто домовилися з продавцем про повернення повної або частини суми за товар, для того що б для вас усе закінчилося добре потрібно обов’язково відкривати спір натиснувши відповідну кнопку.

Перший спір на сайті AliexpressВідкриваємо спір

Потім треба заповнити не складну форму з двох частин.

Перший спір на сайті AliexpressЗаповнюємо форму споруПерший спір на сайті AliexpressЗаповнюємо форму спору

Тільки так ви отримаєте назад запитувану суму. Я так і вчинив, відкрив спір вказав суму 315р, що дорівнює 7$ за курсом і став чекати.

Перший спір на сайті AliexpressСуперечка відкритий

Продавець моментально відхилив мою пропозицію і зробив своє 269,13 руб., в надії, що я швиденько погоджуся і ми розбіжимося. Я відредагував спір і поставив знову 315р і попутно став спілкуватися з ним у чаті.

Перший спір на сайті AliexpressВідредагував спір

Виявилося він вирішив, що я порахував суму за обманного курсу в 45р за 1$, але судячи з його курсом 1$ варто 38.4 р))) Ось така Китайська арифметика блін)) загалом, я вирішив з принципу не здаватися, дав йому посилання на сайт ЦБРФ. У підсумку він закінчив спір на мою користь.

Перший спір на сайті AliexpressСпір закінчено!

Після цього спору на Aliexpress я відразу подумав про те, що треба було обговорювати спочатку суму в Рублях, тоді і причепитися було б не до чого. Але як говориться перший млинець завжди комом, так що на майбутнє треба бути уважніше. Сподіваюся, що ця невелика стаття допоможе вам уникнути деяких помилок у веденні спорів на Aliexpress, а спори будуть неодмінно))).

Не бійтеся відстоювати свої права, пам’ятайте, що, купуючи через інтернет, дуже велика ймовірність зіткнутися з недобросовісними людьми, тому намагайтеся бути уважними і відстоюйте свою правоту до кінця!