Невідома помилка 0xE800000C при підключенні до iTunes — рішення

568

Багато користувачів при спробі синхронізувати свій iPhone до iTunes отримують повідомлення «Не вдалося активувати iPhone, сталася невідома помилка 0xE800000C». Спочатку програма починає синхронізуватися і оновлюватися, але після зависає і виникає повідомлення про помилку. Також помилка може виникати при спробі встановити додаток на телефон. Сьогодні ми розповімо, які є варіанти вирішення проблеми і що робити в першу чергу.

Невідома помилка 0xE800000C при активації iPhone

Перевірте оновлення програмного забезпечення

  • Apple вже випустила оновлення програмного забезпечення для iOS 11, тому обов’язково перевірте наявність доступного апдейта, яке може включати виправлення помилок для усунення проблем. Перейдіть в меню iOS і перевірте їх наявність: «Налаштування»> «Стандартні»> «Оновлення програмного забезпечення».
  • Також на комп’ютері повинен стояти iTunes актуальної версії. У верхньому меню програми тисніть по «Довідці», вибираємо там «Перевірити наявність оновлень». Далі орієнтуйтеся по підказкам — все просто.

    Невідома помилка 0xE800000C при підключенні до iTunes — рішенняПеревірка оновлень в Айтюнс

  • Є момент, який багато відзначають як дуже ефективний — повна переустановка Айтюнс, включаючи драйвера пристрою. Інформації з цього приводу в мережі багато.

Перезавантажте пристрій

Багатьом допомагає банальна перезавантаження Айфона. Плюс слід пам’ятати, що використовувати потрібно оригінальний кабель, що входить в комплект. Також, можна випробувати зміну USB-виходів, наприклад, переключиться з передньої панелі на задню, де вхід приєднаний безпосередньо до материнської плати.

Режим відновлення

Якщо все вищезгадане не допоможе, тоді слід по черзі виконати відновлення вашого iPhone в режимах Recovery Mode (Нормальний режим) і DFU Mode. Ці опції є вшитими за замовчуванням і часто допомагають у виправленні помилок, типу 0xE800000C.

  • Для початку слід випробувати режим Recovery Mode. Він є більш «м’яким», але ваші особисті дані з телефону будуть стерті, тому заздалегідь подбайте про створення резервної копії, яку можна буде повернути через iCloud або iTunes. Ми раніше вже писали, як запустити цей режим на Айфоне. Дотримуйтесь описаних інструкцій.

    Невідома помилка 0xE800000C при підключенні до iTunes — рішенняЗначок переходу в режим відновлення Recovery Mode

  • Останнім варіантом буде прошивка телефону в режим DFU. Це глибокий низькорівневий режим, який стирає і повертається всі файли системи. Практично в усіх проблемних ситуаціях з подібними помилками він допомагає.

Ось наочна відео-інструкція з описом всіх режимів, а також зазначенням можливих проблем, ніби появі петлі відновлення Recovery Mode Loop.