Windows 10 поки друга за популярністю

411

Пройшовшись по найближчого магазину електроніки, можна побачити, що на екрані всіх комп’ютерів знаходяться плитки. Так, ті самі плитки з ванної кімнати, тільки тут вони ще й живі. Прям фільм жахів якийсь виходить.

Але ні, це просто інтерфейс Windows 10. Підійшовши до них ближче, можна помітити, що на ці плитки виводиться різна важлива інформація, наприклад, погода або новини.

А адже зручно бачити потрібні дані, не заходячи в сам додаток. Так, так подумала добра десята частина всіх покупців ноутбуків,

стаціонарних комп’ютерів і трансформерів. Агентство NetMarketShare опублікувало недавні дослідження в області використання комп’ютерних технологій.

Виявилося, що найпопулярнішою операційною системою стала Windows 7, її частка становила понад 52 відсотків. Зовсім недавно ця цифра досягала значення 60.

Windows 10 поки друга за популярністю

Не дивно, адже майже в кожному будинку так чи інакше був або є старенький комп’ютер саме на такій системі.

Хтось досі вважає її найбільш зручною і приємною з усіх Windows.

Як не дивно, але недавній флагман всієї Microsoft, прямий приймач над-популярної Windows 7 – Windows 8, є навіть не на другому, а на третьому місці.

Windows 10 поки друга за популярністю

В цілому, 8-я версія операційної системи вийшла самою невдалою, численні промахи і недоробки не були прощені.

Логічним кроком стало відсторонення глави компанії Стіва Балмера від керівництва після відвертого провалу «вісімки».

І заповітне друге місце посіла «десятка». Вже зараз ясно, що всі баги 8-ї Windows полагодили, тепер в Windows 10 є все те, за що любили «сімку».

Windows 10 поки друга за популярністю

Вже зараз активовано близько 200 мільйонів пристроїв на Windows 10. У планах компанії Microsoft стоїть цифра не багато, не мало, а 1 мільярд девайсів.

Це вже зараз здійснюється з допомогою майже примусового оновлення системи у користувачів старих моделей операційних.

Також йде активна реклама по ТБ і в інтернеті. Але зрозуміло, якби товар був поганим, його б не купували, а варто зазначити, що на відміну від Apple Mac OS X, Windows є платним, хоча і першим рік віддають задарма.

Windows 10 поки друга за популярністю

Але умільців зламувати операційних систем тільки більше з кожним роком, тому і це не стане проблемою. Але цифри залишаються.