Ринкова частка iOS 9 переступила за 60%

406

Якщо запитати завсегдатого користувача IOS про те, що він цінує в цій системі, то багато хто відповість: «За часті і своєчасні оновлення!»

Дійсно, якщо оновлення вийшло, то всі(!) отримають його в один і той же день. Оновлення Android приходять за місяцями, а то й зовсім не приходять.

Цим довгі роки славилася iOS; за це її цінували, поважали і ненавиділи. І ось настав 2013 рік, компанія Apple показує світові переосмислену iOS 9 з новим дизайном.

Ця iOS досягає майже 90% частки дуже швидко. Глюків і багів в цій системі було предостатньо, але все-таки переосмислений зовнішній вигляд давав абсолютно нові враження всім користувачам.

Роком пізніше світу показують iOS 8, яка не привносила в собі нічого особливо нового, але ніби як покращувала стабільність системи.

Але ніяких поліпшень не було! Частка iOS 8 аж до презентації 9-ї версії була вже 80%. Люди починають прокидатися в рожевому серпанку.

Восени цього року публікують iOS 9, вона також «змінила продуктивність і швидкодія». За фактом, пшик, липа. Глюків і багів стало тільки більше, а відгуків людей, які переходять на андроїд, досягло якогось неймовірного кількості.

Навіть самі нові і швидкі пристрої Apple глючать і гальмують на останній операційки iOS 9.1.

Її частка, через майже місяць досягла лише 61%. Для андроїд цифри неймовірні, у останньої версії було 23%, а ось для iOS це вже маленький дзвіночок, що показує, що Apple варто серйозно переглянути своє ставлення до мобільної операційки.

Справедливості заради варто сказати, що Android хоч і дуже повільно, але отримує достатньо стабільні прошивки. У них немає таких критичних багів, які є в iOS 9.

Ринкова частка iOS 9 переступила за 60%

Всі гасла про стабільності в iOS залишаються як і раніше нічим, порожніми словами. Що ж, нам залишається тільки чекати і сподіватися на краще