Неможливо встановити звязок з серверами Rockstar для активації GTA V — що робити

419

Незважаючи на популярність і опрацьованість GTA V в ній як і раніше залишається дуже багато помилок. Однією з таких помилок стає збій при підключенні «Неможливо встановити зв’язок з серверами Rockstar. Для активації GTA V потрібне з’єднання з Інтернетом». Найцікавіше, що залогуватися в Social Club можна, а от далі отримуємо збій мережі. Вікно з глюком просто важить на моніторі і нічого зробити не можна. На офіційному форумі Rockstar актуальних рішень від розробників так і не з’явилося.

Причини збою в підключенні

За не з’ясованих причин ПК, або ігрова консоль блокуються по відношенню до серверів Рокстар. Як варіант, проблема може критися в блокуванні доступу до інтернету сторонньою програмою встановленої на комп’ютері — це можуть бути віруси, антивіруси. Сервера GTA 5 можуть відмовляти в доступі із-за невідповідності з мережевими портами/протоколами необхідними для авторизації. Технічні роботи боку Rockstar теж не варто відкидати.

Помилка в ГТА 5 — Неможливо встановити зв’язок з серверами Rockstar

Виправляємо проблему

Ми підібрали найбільш вірні рішення, до яких варто вдатися в першу чергу, що б вирішити помилку. Перевірте їх всі по черзі, на якомусь етапі помилка повинна бути виправлена.

Софт

Сторонній софт, встановлений на ПК, часто блокує доступ до мережі. Почніть відключати непотрібні для гри в GTA V програми. Для початку вимкніть антивірус. Щоб спростити процес через «Пуск» зайдіть в MSConfig – прописавши це назв в пошуковику. У ньому перейшовши у «Служби» поставте галочку навпроти «Не відображати служби Майкрософт». Тепер залишається відключити весь софт відповідною кнопкою. Незабутній зробити рестарт ПК. Така чиста завантаження дозволить перевірити, чи є блокування з боку лівих процесів.

Якщо це вам допоможе, тоді проведіть комплексну перевірку Windows на віруси (використовуйте AdwCleaner, Malwarebytes). Вимкніть в автозавантаженні зайві програмки і служби. Перевірте планувальник завдань.

DNS-сервер

Пробуємо перейти на публічні сервери від Google. Спочатку в панелі управління активуємо сортування за категоріями. Там, де мова йде про інтернет, клікаєм по «Перегляд стану мережі та завдань». Наступним кроком стає пункт «Зміна параметрів адаптера». Вибираєте роутер, до якого ви підключені (ваш інтернет). У його властивостях необхідно змінити параметр «Протокол Інтернету версії 4 (TCP/IPv4)». Знову тиснемо властивості. Вводьте все точно так, як показано на скріні нижче. Тільки після рестарту ПК зміни вступлять в силу.

Неможливо встановити звязок з серверами Rockstar для активації GTA V — що робитиПублічні DNS від Google

Мережа

Змініть ваш доступ до мережі. Як варіант, візьміть свій смартфон і підключіться до інтернету через нього. Потрібно тільки один раз провести реєстрацію на серверах Rockstar. Всі подальші запуски ГТА 5 будуть проходити в звичайному режимі від роутера/кабелю. Спробуйте відключити мережний кабель з роутера і вставити в ПК прямо. Досвідченим користувачам можна застосувати програму Kerio Remote Control. Відкрийте меню, в опції «Traffic» призначте для «Protocol Inspector» значення «None» у всіх правилах.

Дата

Деякі користувачі усунули помилку зв’язку з Rockstar завдяки зміні дати на ПК. Іноді потрібно просто встановити правильне число, час ,часовий пояс. Якщо не допомагає, поверніться до минулого дату поточного року. Вообщем, варто посмикати ці налаштування.

Неможливо встановити звязок з серверами Rockstar для активації GTA V — що робитиЗмінюємо дату і часовий пояс на ПК

Технічні роботи

Rockstar дуже часто відключають гравців при планових технічних роботах. При нинішніх обставинах треба просто чекати. Обов’язково поцікавтеся в технічній підтримці, коли вони закінчаться.

Висновок

Вищеописані методи варто перевірити в першу чергу. Якщо ж помилка «Неможливо встановити зв’язок з серверами Rockstar» залишиться, тоді слід писати в техпідтримку вказавши все, що ви намагалися зробити. Якщо вони теж не допоможуть, спробуйте перевстановити Windows, бажано оновитися до десятки, змініть розрядність. Якщо у вас є зауваження або свої способи — пишіть про них у коментарях.