Помилка CE-39935-9 на PS4 — рішення

528

Приставки PS4 в основному мають лише одну проблему – доступ до серверів. Відсутність з ними зв’язку викликає багато помилок і однією з них є «CE-39935-9». Мережу PlayStation Network ставати повністю недоступною, що робить неможливим гри по мережі. Сьогодні ми спробуємо виправити цей збій і відновити зв’язок.

Причини втрати зв’язку

Причин на сьогодні кілька: не відповідає IP від провайдера, відсутність активного доступу до Мережі, сервери виконують технічні роботи. Хоча насправді можна додати сюди ще наявність підписки і якість «піратської» прошивки приставки, блокування аккаунту. Також не забуваємо, що налаштування модему можуть бути збиті, внаслідок перезавантаження або перепаду напруг. Крайнім випадком варто розглядати вихід з ладу самого модему.

Помилка CE-39935-9 при вході в PSN

Рішення проблеми CE-39935-9

Ми зібрали найбільш дієві поради, які рекомендують користувачі PS4. Перевірте по черзі кожен з них.

PlayStation Network

На офіційному сайті SONY розробниками пропонується для початку перевірити активність серверів. Для цього заходимо на сайт: https://status.playstation.com/. Знизу вибираєте вашу країну. Якщо всі три категорії зелені, то все працює як треба. При відображенні червоних квадратів є деякі проблеми, які незабаром усунуть. Користувачеві залишається лише чекати завершення робіт.

Помилка CE-39935-9 на PS4 — рішенняПеревірка служб PSN

Модем

Найбільш поширені проблеми з роутерами, які не ламаються, а більше збиваються у своїх налаштуваннях. Спробуйте заново вбити потрібні дані, видані вашим провайдером. При відсутності позитивного результату витягніть мережевий кабель з нього і безпосередньо вставте в PS4. Якщо у вас динамічний IP, тоді допоможе повне відключення модему від мережі, чекаємо хвилин 5 і підключаємося. Мережа надасть вам новий адресу, після чого пробуйте.

IP-адресу

Деяким юзерам для усунення помилки «CE-39935-9» довелося змінити свій IP-адресу. Для цього у провайдера замовляється інший статичний адресу. Це допоможе, якщо підмережа не заблокована. Можна ще купити виділений «білий» адресу. Такий крок допомагає усунути приблизно 60% різних проблем, які виникають при підключенні до PlayStation Network – дуже корисна річ, але коштує вона близько 150-200 рублів.

Помилка CE-39935-9 на PS4 — рішенняПеревірте в налаштуваннях роутера тип вашого IP

Параметр MTU

Є випадки успішного підключення до серверів після зміни параметра MTU. В маршрутизаторі, або налаштуваннях PS4 слід вбити нові параметри. Для початку спробуйте вбити параметри 1473, 1475 або 1500. Більш детально про властивості вашого роутера можете прочитати в інтернеті, як краще налаштувати пропускну здатність MTU. Бо як нормальне значення цього параметра відрізняється для різного типу підключення.

Ось наочне відео про налаштування та перевірки параметрів консолі при схожу проблему, де вказується ще й перевірка через зміну адрес DNS на публічні.

Провайдер

Не варто забувати про банальне відключення інтернету або сильному падінні швидкості, це дуже важливо, адже мережа горить активною, але передача даних на нулі. Зателефонуйте в компанію для роз’яснення ситуації, але для початку відвідайте сайти вимірюють швидкість передачі даних. Якщо показники не задовільні, то варто розбиратися з вашим провайдером щодо виниклої проблеми.

Підписка PS Plus

Може у вас закінчилася платна підписка на PS Plus. Тут потрібно знову відвідати сайт SONY, і внести гроші на рахунок. Рекомендується настроїти автоматичне поповнення шляхом введення даних кредитної картки. Наостанок зв’яжіться з фахівцями компанії SONY або пошукайте свіжі рішення в форумах, вибравши вашу категорію.

Висновок

Дані поради у сумі допомагають у вирішенні не тільки збою CE-39935-9, але і схожих проблем — 34878-0, 39985-4, 36329-3 і т. д. Основним варіантом вважається зміна IP. Також є проблеми іншого характеру — блокування або санкції адрес. В такому випадку не завжди допомагає купівля білого IP. Така проблема часто зустрічається в Криму у деяких провайдерів.