Оглядовий і максимально докладний трейлер world war z: aftermath-кооперативного зомбі-шутера, який виходить вже 21 вересня

30

Розробники екшену world war z: aftermath опублікували оглядовий геймплейний трейлер, в рамках якого спробували розповісти про основні особливості проекту. Ми маємо справу з новим багатокористувацьким зомбі-шутером за мотивами блокбастера від paramount pictures. Самі автори називають проект “новим етапом розвитку серії ігор world war z”, яка підкорила серця більш ніж 15 мільйонів гравців.

Співробітники saber interactive стверджують, що aftermath вносить у світ world war z багато нового. Так, одна з відмінних рис серії-кооперативна кампанія, розбита на епізоди, дія яких відбувається в різних точках світу. Все це складається в сюжет про тих, що вижили в зомбі-апокаліпсисі. Aftermath-це історія про відповіддю ударі по ожили мерцям і про те, як можна переломити хід цієї війни. Дія відбуватиметься в абсолютно нових містах по всьому світу, в тому числі — в римі. Гравцям належить битися з ворогами на вулицях, в катакомбах, колізеї і так далі. Вирішальна сутичка з полчищами зомбі трапиться в битві за ватикан.

Ще один новий регіон-камчатка, де гравцям належить пройти по покинутому круїзному лайнеру, пробитися до мети крізь крижану хуртовину і захопити атомний підводний човен. Також вперше в історії гри з’явиться можливість брати участь в масових боях з ордами зомбі з видом від першої особи.

В оглядовому трейлері world war z: aftermath показана нова система ближнього бою, яка стала більш динамічною. Тепер у гравця є можливість вбивати ворогів за допомогою унікальних прийомів, здібностей і нового дворучного холодної зброї. У випадку з останнім мова йде про серпах, тесаках, пожежному топірці, кувалді і так далі.

реклама

У world war z: aftermath з’явиться новий клас персонажа — «захисник». Всього, нагадаємо, в грі буде 8 унікальних класів. Захисник озброєний електричним щитом, за допомогою якого можна прориватися крізь натовпи зомбі. У складі ворогів з’являться щури-кровожерливі створення, для боротьби з якими потрібно чітка взаємодія всередині команди і наявність зброї з великою областю ураження.

реклама

Нарешті, для підняття бойового духу в співтоваристві вводяться щоденні випробування з особливими модифікаторами для бонусних нагород. А власники консолей playstation 5 і xbox series x можуть розраховувати на чесні 4k при 60 fps. Розробники додатково подбали про тих, хто ще не знайомий з серією — в aftermath включені всі матеріали з world war z game of the year edition. Епізоди в нью-йорку, москві, єрусалимі, марселі і токіо теж включені-всього 23 карти для гри проти ші, 7 епізодів і велика кількість матеріалів.

Ветерани world war z можуть розраховувати на знижку при придбанні aftermath. Девелопери наполягають, що aftermath “заграє всіма фарбами” тільки при кооперативному проходженні з реальними гравцями, але ніхто не засудить вас, якщо ви подужаєте всі епізоди в гордій самоті з іі-напарниками.