Game account is already linked to another user — що робити

729

Платформа Faceit зараз дуже популярна — кожен гравець хоче спробувати свої сили в черговому онлайн турнірі серед pro-гравців. Для початку користувачеві потрібно зареєструватися в системі, щоб грати в такі ігри, як «Dota 2», «Counter-Strike: Global Offensive», «League of Legends» та ін. Проте, в процесі створення профілю з’являється помилка «Game account is already linked to another user», яка відмовляє у реєстрації користувача.

Причини відмови

Помилка дослівно перекладається так: «Ігрова обліковий запис вже пов’язана з іншим користувачем». Це означає, що електронну адресу вже кимось зайнятий, або раніше Стім аккаунт вже був прив’язаний до Faceit, тому потрібно увійти саме в нього, використовуючи пароль. Таке може статися з причини вашої забудькуватості, або ви купили зламаний акк, який раніше вже був пов’язаний з Фейсит. Альтернативою може стати тільки реєстрація по-іншому email або відновлення забутого пароля.

Ігрова обліковий запис вже пов’язана з іншим користувачем

Відновлюємо доступ до Faceit

Для початку згадуємо пароль. Потрібно заходити на свій вже зареєстрований аккаунт. Згадайте будь-які дані щодо ваших колишніх дій. Можливо, деяка інформація є на поштовому ящику, куди приходило повідомлення про авторизації на ресурсі Faceit. Додатково спробуйте ввести всі відомі вам паролі.

Отримуємо дані облікового запису

Всі ресурси надають можливість отримати пароль на эмеил. Faceit для цього має стандартну кнопку « Забули пароль ». Ввівши свій вже зареєстрований ящик, на нього незабаром прийде інструкція для повернення контролю над обліковим записом. Спробуйте кожен з наявних у вас поштовиків, так як ви може вже забули, який саме у вас був авторизований.

Game account is already linked to another user — що робитиЗапит на відновлення паролю

Пересоздаем аккаунт

Можна просто видалити обліковий запис, щоб знову ввести раніше авторизовані дані. Сам користувач зробити цього не може. Тільки адміністрація має право приймати такі важливі рішення при збої «Game account is already linked to another user». Зверніться в техпідтримку і вкажіть наступне:

  • повну відому вам інформацію, наявну на вашому акаунті: досягнення, перемоги, листування, коло друзів тощо;
  • під час реєстрації нового аккаунта повідомте ваші оновлені реквізити адміністрації FACEIT;
  • бажано прикласти фотографію з вашими персональними даними (паспорт), де буде чітко видно прізвище та ім’я.

    Game account is already linked to another user — що робитиЗапит в службу підтримки Faceit

Саме звернення потрібно відправляти через форму яка знаходиться в нижньому лівому кутку «Допомога». Далі гортаєте сторінки в самий низ. Тут є пункт «SUBMIT A TICKET» або відправити заявку. Заповнюєте поля, а внизу прикладаєте скан паспорта. Як зазначають інші «потерпілі» — краще написати запит на англійській, так вони швидше обробляються.

Примітка: пам’ятайте, що для зміни email або свого псевдоніма є окремі для цього функції на головному сайті FACEIT. Більш детально ознайомитись за посиланням: https://support.faceit.com/hc/en-us/articles/208268865.