Microsoft Lumia 535 первісток компанії

162

Фірма Nokia давно фактично вибула з боротьби за лідерство на ринку смартфонів.

Nokia перейшла під прапор Microsoft і тим не менш ще деякий час випускалися смартфони з використанням бренду Nokia, однак цінителі знають, що це була вже зовсім не та Nokia.

Тепер поставлена остання крапка в цій історії, більше смартфони Nokia Lumia випускатися не будуть. У Microsoft офіційно представила свій новий смартфон Microsoft Lumia 535, який став стартом нового бренду Microsoft Lumia.

Головними плюсами смартфона Microsoft Lumia 535 називається фронтальна 5-мегапіксельна камера з ширококутним об’єктивом. Так само багатьох зацікавить якісний IPS дисплей 5 дюймів, і звичайно демократична ціна близько 140$.

Microsoft Lumia 535 первісток компанії

Екран буде мати дозвіл 960 на 540 точок. Новий гаджет працює на процесорі Snapdragon 200 тактова частота якого 1200 ГГц. Оперативної пам’яті в Microsoft Lumia 535 всього 1 гб, а вбудованої 8Гб, однак останню можна легко розширити.

У пристрої використовується знімний акумулятор ємністю 1905 мАч, виробник заявляє, що новий смартфон здатний пропрацювати від однієї зарядки досить тривалий час.

Буде доступний апарат як з одного, так і з підтримкою 2 сім, а ось варіантів забарвлення запропонували цілих 5. Природно працює новий смартфон під управлінням Windows Phone 8.1.

Microsoft Lumia 535 первісток компанії

Відомо, що в Росії буде доступна версія смартфона з двома sim, ціна гаджета складе приблизно 8000р.

Microsoft Lumia 535 первісток компанії

Початок продажів Microsoft Lumia 535 в Росії намічено на грудень, що безсумнівно грає на користь кількості продажів новинки, так як попереду свята.

Новий смартфон повинен порадувати любителів користуватися камерою смартфона, так як судячи по характеристиках вона тут дійсно хороша як фронтальна, так і основна.

Крім того, яскраві кольори відносять даний смартфон більше до молодіжної аудиторії.

Microsoft Lumia 535 первісток компанії

Так чи інакше, в Microsoft зробили новий крок, як буде розвиватися бренд далі, покаже час, а поки ми маємо яскравий смартфон від відомого виробника з досить смачною ціною.