ICamPro Deluxe — Нова робокамера

439

Сучасні системи безпеки забезпечують відмінний контроль над усією територією навколишнього простору і дозволяють надійно убезпечити внутрішні приміщення офісу, квартири або будинку.

Одне погано – для таких рішень необхідна прокладка кабелів, спеціальне програмне забезпечення. Так і монтаж подібних камер повинні, як правило, проводити фахівці.

Що ж робити для тих, кому необхідна проста відеокамера безпеки для дому? Як убезпечити власне житло, без зайвої «тяганини» з проводами і монтажем?

Саме для таких людей, амстердамська фірма «Amaryllo» і розробила спеціальну домашню систему безпеки – камеру iCam Pro Deluxe.

ICamPro Deluxe — Нова робокамера

Така камера має не тільки надійну систему розпізнавання осіб, але й здатна стежити за зловмисниками, обертаючись на 360 градусів, говорити і чути їх.

Начебто, і таких камер відеоспостереження випущено достатньо. Однак, на відміну від стандартних систем відеоспостереження, нова камера володіє унікальним методом підключення.

ICamPro Deluxe — Нова робокамера

Так, її можна вкрутити в будь-який стандартний патрон лампи. Це дозволяє їй не втрачати рухливість, забезпечує простоту установки.

Невеликий вбудований електродвигун забезпечує належну рухливість пристрою і дозволяє обертатися на 360 градусів.

Система може підключатися до бездротових домашніх локальних мереж і має спеціальні сенсори руху датчики звуку.

ICamPro Deluxe — Нова робокамера

iCam Pro Deluxe може працювати не тільки і при недоліку освітленості. Для цього вона оснащена функцією нічного бачення. Запис проводитися на слот для карти microSD.

Крім цього, інформацію також можна зберігати і в хмарі. Віддалене керування камерою можна проводити за допомогою спеціального ПЗ, яке встановлюється на Android або iOS пристрою.

При виявленні зловмисника, камера iCamPro Deluxe виробляє надсилання повідомлення користувачу з фотографією, а також датою і часом знімка.

ICamPro Deluxe — Нова робокамера

Крім цього, вона може активувати сигнал тривоги. Запис відео здійснюється з дозволом до 1080p при 30 кадрах в секунду, і збережуться або на відео, або в хмарі.

Вартість такого пристрою складає 200 доларів.