Відсутній необхідний дозвіл в Контактах — що робити

655

При спробі відкрити список контактів, або створити новий, вискакує повідомлення «Відсутній необхідний дозвіл». Ця проблема стала виникати з версії Андроїд 6.0. На дану блокування скаржаться користувачів пристроїв Sony Xperia, DEXP, DIGMA, але в більшості своїй це власники Fly (fs406, fs407, fs454, 509, 505 та ін). Сьогодні ми розповімо що означає ця блокування і як її обійти.

Отже, якщо ви зіткнулися з цією проблемою при створенні контактів, значить ви купили новий пристрій, або застосували оновлення прошивки. Справа в тому, що в деяких моделях, починаючи з версії 6.0 і вище, користувач може вручну задавати всі параметри роздільної здатності для кожного додатка. Це може стосуватися не тільки додавання контактів, але і дзвінків, надсилання повідомлень, включення камери і опції установки додатків.

Включити дозвіл конкретно для Контактів, можна наступним способом. Для всіх вищевказаних моделей інструкція повинна бути ідентичною:

 • Відкрийте на своєму телефоні «Налаштування».
 • Відкрийте «Додатки» (колонка Пристрою).
 • Виберіть зі списку та натисніть на «Контакти».
 • З’явиться екран інформації, гдебудет категорія «Дозволу».
 • У цій опції потрібно активувати відключені всі повзунки.
 • Також можна окремо подивитися, скільки доступів загалом видано тієї або іншої програмки. Для цього потрібно в розділі «Додатки» клікнути на «Шестірню» вгорі і вибрати пункт «Дозволу додатків». Далі будуть зазначено весь список доступів для кожної програми. Тут же можна їх коригувати.

  Перегляд дозволів для всіх додатків

  У процесі використання вашого смартфона, ви не раз зіткнетеся з подібними запитами, тому такі кроки стануть вам у пригоді в майбутньому.

  • Увага (!) — відгук необхідних доступів в застарілих програмах може призвести до їх помилок, так як вони не завжди інтегровані під нову оболонку.
  • У деяких випадках, залежать від конфігурації окремих прошивок, при роботі з дозволами може з’являтися помилка «Виявлені накладання». Ось невеликий пояснює урок з цього приводу.