Камери iphone 13 pro виявилися гіршими, ніж у xiaomi mi 11 ultra в тестах dxomark

59

Організація dxomark, що тестує мобільні пристрої і зокрема їх камери, провела випробування новітнього флагмана apple. Незважаючи на схвальні відгуки, iphone 13 pro отримав оцінку в 137 балів, що на 9 одиниць більше, ніж у iphone 12 pro, але нижче показників huawei p50 pro, xiaomi mi 11 ultra і навіть торішнього huawei mate 40 pro+.

Gizchina.com

Хоча iphone 13 pro займає четверте місце, він все одно володіє однією з кращих камер на ринку. Фахівці відзначають ряд поліпшень в порівнянні з торішньою моделлю. Передача кольору і контрастність при зйомці портретів зі спалахом були поліпшені. Крім того, помітно зросла деталізація, особливо при зйомці в приміщеннях. Схоже, збільшені пікселі нового датчика дозволили підвищити деталізацію. Однак, як і у випадку з iphone 12 pro, на фото присутні шуми. За фотографічні можливості смартфон отримав 144 бали.

Gizchina.com

Iphone 13 pro отримав оцінку в 76 балів за зум. Незважаючи на те, що він, на думку експертів dxomark, не найкращий серед усіх смартфонів, він безумовно став вищою якістю, ніж у iphone 12 pro. За відеозйомку пристрій отримав 119 очок, що робить його лідером за цим показником.

Gizchina.com

Dxomark також протестувала iphone 13 mini. Смартфон набрав 130 балів. Молодша новинка apple отримала 138 очок за фотозйомку, 55 за зум і 117 за зйомку відео.