HTC One A9 — спроба компанії повернути свої позиції?

587

Ще якихось 3-4 роки тому тайванська компанія HTC була лідером ринку смартфонів. Моделі Desire, Sensation, One були дуже популярні.

Хороші матеріали корпусу поєднувалися з відмінним програмним забезпеченням. Але ось настав 2015 рік, HTC випускає модель One M9, нічим принципово не відрізняється від двох попередніх поколінь.

Якихось фішок, продавали смартфон, теж не було. Таке собі не дозволяє навіть Еппл, випускаючи 2 смартфона в одному дизайні.

Колосальні збитки змушують HTC робити рішучі кроки по поліпшенню ситуації. Екстремальна камера і шолом віртуальної реальності не змінюють положення.

І 20 жовтня тайванці вирішили, випустить у світ зовні повного клону iPhone, але за характеристиками, що є середняком — цим смартфоном став HTC One A9.

HTC One A9

HTC One A9 має 5″ Full HD-екраном, досить середнім процесором Qualcomm Snapdragon 617, 2/3 Гб пам’яті і 13 мегапіксельною камерою. Апаратна платформа смартфона — найсвіжіший Android 6.0 Marshmallow.

Чомусь надихаючим може стати тільки остання версія системи. Характеристики нічим не примітні, замах начебто на середній клас,…але як тільки ми дізнаємося ціну пристрою, отримуємо трохи смути в голові — 500 євро.

HTC One A9 — спроба компанії повернути свої позиції?HTC One A9

У Росії це буде приблизно 30-35 тисяч. У такому положенні необхідно згадати LG G4, Moto X Style, Samsung Galaxy S6 — всі вони коштують приблизно як One A9, але мають при цьому топовим характеристиками і свідомо не намагаються закосити під iPhone.

Досить дивний крок від HTC. Якихось прибутків чекати не варто, продовжиться падіння і швидка смерть компанії.

Занадто багато суперечливих і неоднозначних пристроїв випущено, той же One A9 ніяк не зможе змагатися з конкурентами, маючи такий цінник і такі характеристики.

Здається, варто потихеньку прощатися з компанією HTC, колись давно ці хлопці випускали стоять пристрої.