HTC 10 новий флагман компанії?

219

Коли у якої-небудь компанії справи йдуть не сказати, щоб добре, всі пильно чекають і стежать за останніми кроками фірми.

Або останні конвульсії перед розвалом, по-різному буває. У недавньому минулому погано закінчив Siemens, хоча колись у них були кращі пристрої на ринку.

У 2016 році всі чекають закінчення епопеї під назвою HTC. Вони програли в лідерстві, один час вони були дуже конкуренто-спроможними.

Але нинішній рік стане для них багато в чому ключовим. Залишиться HTC на ринку або загине лютою смертю?

У цьому році HTC трохи відстає від Samsung, LG і Sony , коли справа доходить до оголошення нового флагманського смартфона.

Тим не менш, це говорить про те , що компанія планує представити флагманський апарат найближчим часом , а останні офіційні тизери

змушують нас повірити , що це станеться до кінця березня.Новий телефон , як повідомляється , буде називатися просто HTC 10 ,

від брендів»One»і «M»останнього флагманського пристрої компанії HTC One M9 припускають позбавиться.

Судячи з утекшим рендерам, дизайн HTC 10 досить сильно відрізняється від One M9, One M8 і One M7 (можливо , саме тому HTC позбулося від старої індексації моделі).

Апарат не має видатних фронтальних стереодинаміків,але йде з кнопкою»Додому» , яка включає в себе датчик відбитків пальців.

Загалом, те, що ми маємо тут нам нагадує попередню модель HTC One A9 , хоча ззаду раніше нагадує нам про серії One M.

Стверджується, що він буде мати QHD 5,15-дюймовий дисплей, Qualcomm Snapdragon 820 процесор Adreno 530 графічний чіп, 4 Гб оперативної пам’яті, 12MP камера і підключення USB Type-C.

HTC 10 новий флагман компанії?

Такі цифри дуже гарні, якщо в HTC не облажаются з оптимізацією, то продуктивність смартфона повинна бути гідною рівні.

Флагмани від інших компаній володіють приблизно схожими характеристиками.

У сухому залишку маємо, що в HTC вже обрано інший курс розвитку, спрямований на передові технології без зайвих експериментів, які були в HTC One

M8 з подвійною камерою, якої ніхто не користувався. Саме тоді була закладена бомба під колись великий бренд.

Що характерно, цю міну заклали самі ж HTC, але зараз їм вкрай необхідно вириватися з болотної безодні, в яку їх глибоко засмоктало, і

намагатися взяти першість. Вийде чи ні, побачимо вже скоро. Новий смартфон HTC 10 буде показаний вже цієї весни.