Додаток Плей Маркет зупинено — що робити

644

Напевно найпоширенішою помилкою у користувачів Андроїд, є збій у додатках від Гугл. Сьогодні ми розповімо про одну з них: «Додаток Play Market зупинено». Це повідомлення постійно спливає при спробі завантажити або оновити будь-який додаток. Ви дізнаєтеся, що слід робити в першу чергу при цій помилці і які опції будуть вам корисні.

Що це за помилка?

Збій в роботі Магазину додатків може з’являтися з різних причин: застаріла версія телефону, забитий кеш даних, помилки синхронізації з підключеним аккаунтом на телефоні. У рідкісних випадках всьому виною сторонні програми і навіть віруси, які можуть блокувати деякі системні опції.

Помилка в Android — Додаток Play Market зупинено

Як виправити помилку в пристроях Самсунг

Дана проблема дуже поширена на смартфонах і планшетах від Samsung (Galaxy Tab, Grand Prime і ін), які мають свою фірмову версію OS Android. Далі ми опишемо список першочергових інструкцій, які, до речі, підійдуть іншим Андроїд-пристроїв. Я не буду писати про стандартні — перезапустіть пристрій, зачекайте трохи, напишіть на підтримку і т. д.

Перевірка наявності оновлень

Оновлення системи, безумовно, важлива частина стабільності вашого Андроїда. В них містяться виправлення і поліпшення багатьох функції. Обов’язково перевірте їх актуальність на своєму пристрої.

 • Пройдіть по наступному шляху: «Налаштування» — наприкінці буде пункт «Про пристрої» — «Оновлення ПЗ».
 • Клікніть по «Оновити» і підтвердіть завантаження. Почнеться перевірка актуального оновлення і його подальше скачування. У середньому, розмір апдейтів становить ~300 Мб.
 • По закінченні не забудьте поставити галочку на опції «Автооновлення».

  Додаток Плей Маркет зупинено — що робитиСистемні оновлення на смартфоні Samsung

 • Скидання даних всіх сервісів Google

  Другим кроком буде скидання і стирання всіх тимчасових даних «Сервіси Google Play» і «Play Market». Робиться це стандартно:

 • Відкриваємо «Налаштування» — «Диспетчер програм».
 • Першим ділом шукаємо «Сервіси Гугл» і відкриваємо їх. Додаток це системне, тому активні будуть тільки кнопки «Вимкнути» і «Очистити кеш». Виконайте тільки стирання кеша. Натиснувши на Вимикання, ви знесе оновлення Сервісів, що може викликати плачевний результат.
 • Відкрийте далі Play Market. Тут вже можна очищати кеш, дані і зупиняти службу. Останнім пунктом тисніть на «Видалення оновлень».

  Додаток Плей Маркет зупинено — що робитиСкидання Сервіси додатків Google Play і Плей Маркет

 • Після всіх скидів — перезапустіть девайс і пробуйте.
 • Не забувайте виконувати комплексну очистку пристрою. Наприклад, в Samsung є системний клінер Smart Manager. З його допомогою можна оптимізувати витрату батареї, звільнити пам’ять, оперативна пам’ять і перевірити параметри безпеки. Також можна використовувати сторонні утиліти, типу Master Cleaner.

  Синхронізація облікового запису

  Після всіх чисток потрібно перевірити — чи немає збою в синхронізації Google-аккаунта і перепідключити сам аккаунт. Пройдіть по шляху «Налаштування» — «Облікові записи» — «Google». Клікаємо по активній з, після цього ви потрапите в меню синхронізації. Вгорі будуть три точки (меню), там є пункт Видалення облік. запису. Зітріть всі дані, після перезавантаження знову активувати свій обліковий запис в смартфоні. Таке повторне підключення допоможе провести повну синхронізацію з хмарними даними. Спробуйте скористатися магазином.

  Додаток Плей Маркет зупинено — що робитиВидалення обл. записи з смартфона

  Використовуйте аналоги

  Якщо у вас нічого не вийде і помилка «Додаток Плей Маркет зупинено» залишиться, останнім варіантом буде «Скидання», який зітре всі з девайса. Крайнім випадком буде нова прошивка. Якщо вам в цей момент ніколи цим займатися, тоді можна сміливо скористатися аналогічними магазинами.

  • Amazon AppStore — непоганий сервіс з безліччю додатків, однак, єдиний мінус — він орієнтований на західного користувача.
  • Яндекс Store — Андроїд магазин, орієнтований на користувачів Рунета. Мінус — немає широкого вибору софту та ігор, тільки все найнеобхідніше.
  • Mobogenie Market — має давню історію та непогану базу додатків. Добре орієнтований для нас.
  • Nine Store — досить успішний на Сході магазин, однак він не має багатьох офіційних програм.
  • Завантажити з файлообмінника APK файл потрібної софтина.

  Кожен цей магазин можна завантажити на свій телефон у вигляді APK. Практично всі вони підтримують опції автоматичного оновлення софта і можуть налаштовувати режими повідомлень.