74997501684 — що за телефон, хто це дзвонив

532

Останнім часом загальна кількість дзвінків з невідомих номерів сильно зросла. Абоненти вже втомилися від телефонного маркетингу, шахрайства і спаму, тому намагаються перевіряти будь-номер, який телефонує їм. Сьогодні ми розповімо про дзвінки з +7 (499) 750-16-84. Ви дізнаєтеся, що це за телефон і хто постійно телефонує з нього.

Чий номер телефону?

8 (499) 750-16-84 — цей телефонний номер закріплений за найбільшої в Росії фінансової організацією «Ощадбанк». Як правило, видзвонює вас співробітники відділу продажів банку. В окремих випадках можуть дзвонити з питання залишених вами заяв або заявок. Номер не є стороннім і завбачливо прописаний в базі робочих номерів Ощадбанку і звіриться з ним можуть всі бажаючі.

Вам дзвонять менеджери відділу продажів Ощадбанку

Деякі учасники форумів запевняють, що їм дзвонили колектори, але ці розмови відкинемо відразу — пов’язані з банком колекторські агенції тут ні при чому. Ось невеликий список послуг, які менеджери можуть вам спробувати нав’язати:

  • кредитні продукти і послуги (карти, іпотеки, кредити);
  • акції для постійних клієнтів вигідними умовами;
  • страхування (життя, житла), включаючи пенсійне;
  • пропозицію придбати статус преміум-клієнта банку, наприклад прикупити опцію «Прем’єр».

Потрібно приймати виклик з 84997501684?

Зазначу відразу — ніхто вас не примушує піднімати трубку, спілкуватися з менеджерами відділів продажів. Якщо ж ви залишали будь-які заявки через онлайн-форми, або заповнювали заяви в недавньому минулому, то краще поцікавитися розмовою і підняти трубку.

Якщо ви не фанат телефонного маркетингу, навіть від свого рідного банку, то можете сміливо ігнорувати, заносити дзвонить номер у чорний список, або просто заблокувати його з книги викликів. У будь-якому випадку, ви завжди можете продзвонити в офіційну підтримку за номером 900 у разі необхідності.

74997501684 — що за телефон, хто це дзвонивОсновна мета дзвінка — продаж банківських продуктів

Базу для викликів Ощадбанк формує зі своїх клієнтів, як постійних, так і тимчасових. Ви можете продзвонити в підтримку банку і залишити заявку на виключення вашого номера з такої бази — варто зауважити, що прокатує таке не часто і залежить від компетентності співробітника центру.

Відгуки абонентів про таких дзвінках

Основна частина абонентів негативно відгукуються про виклики з +74997501684. Особливо людей дратує частота викликів, їх може бути по 5-10 в день. З чим це пов’язано — незрозуміло, можливо у Ощадбанку присутній автодозвон, який може давати збої і постійно набирати один контакт. Основний негатив населення продиктоване реаліями життя в нашій країні — нам постійно щось хочуть впихнути, причому зробити це з максимальною вигодою для продавця. Тут нічого не поробиш.

74997501684 — що за телефон, хто це дзвонивВідгуки абонентів про дзвінки з +74997501684

Моя вам порада — не треба грубити працівникам, які починають по телефону пропонувати вам банківські послуги. Всі ми люди і всі роздратовані по своєму, а вони просто виконають свою роботу. Просто дивує величезна кількість відгуків, де люди з явною гордістю заявляють як «відправили всіх туди-то і кинули трубку». Просто дайте відповідь відмовою, якщо вас пропозиція не цікавить — збережете нерви обох в порядку.

Висновок

Тепер ви знаєте, що це за телефон 8 (499) 750-16-84 і що телефонує вам Ощадбанк, зі своїми «спеціальними пропозиціями». Ще раз повторюся — про шахраїв і колекторах мова не йде. Я згадав про колекторів не спроста — у банку є кілька великих колекторських агентств з якими йде тісна співпраця і з деяких офіційних номерів вони можуть дзвонити.