Acer Predator 8 потужний планшет для геймерів

386

Незважаючи на велику кількість всіляких планшетів, як від великих світових брендів, так і від дрібних компаній, які буквально заполонили ринок мобільної техніки,

все ж один сегмент покупців довго залишався поза увагою виробників – це геймери.

Для справжніх завзятих ігроманов, мало мати просто потужне залізо – їм подавай саму продуктивну внутрішню «начинку» і чудовий звук!

Саме для них компанія «Acer» випустила суперпотужний ігровий планшет Acer Predator 8, серцем якого є чотирьохядерний проц Intel Atom з графічною підсистемою Intel HD Graphics 8 покоління.

Цей десятиядерный смартфон має дуже агресивний корпус, як ніби зійшов з екрану «Чужих». Корпус пристрою – алюмінієвий, що надає йому додаткову міцність.

Acer Predator 8 потужний планшет для геймерів

Сіро – червоне забарвлення і різкі лінії корпусу створюють враження космічних технологій. Восьмидюймовая діагональ екрану з матрицею 1920 * 1200 пікселів відмінно відображає будь-яку гру з максимальною деталізацією кадру.

Для роботи можна використовувати не тільки пальці, але й стилуси і олівці. Тактильна віддача Tac Sense дозволяє повністю зануритися в улюблену гру.

Оперативної пам’яті в Acer Predator 8 два гігабайти цілком достатньо навіть для самих потужних ігор.

Зрозуміло, що багато пам’яті ніколи не буде зайвою для любителя комп’ютерних гра. Тому, «Хижак» пропонується в двох варіантах пам’яті жорсткого диска: 32/64 Гб в залежності від моделі.

Acer Predator 8 потужний планшет для геймерів

Якщо і цього буде мало, завжди можна збільшити пам’ять, додавши карту microSD до 128 Гб. Звук гаджета теж на висоті.

Чотири потужних фронтальних динаміка (!) створюють чудове квадриозвучание, так важливе для цього гравця.

Для підключення і швидкісний роботі з безпровідними комунікацій є 2?2 MIMO Wi-Fi. Звісно є і двомегапіксельна фронтальна і основна 5 – ти мегапіксельна камера.

Великі і потужні характеристики пристрою, в той же час не позначилися на масі і товщині гаджета.

Acer Predator 8 потужний планшет для геймерів

Воно залишилося тонким – 8,7 мм і дуже легким у використанні – 350 грам.

За заявою виробників, вартість Acer Predator 8 буде становити дуже «смачні» 299 доларів.

Так як компанія «Acer» довгий час активно працювала з виробниками ігор, їй вдалося створити практично ідеальне пристрій, яке, безсумнівно, не залишить байдужим ні одного любителя аркад, стратеги «стрілялок».