Нові подробиці про смартфон Meizu M3

557

Хто б міг подумати 5 років тому, що продажі китайських пристроїв будуть чекати з нетерпінням не тільки у Піднебесній, але і по всьому світу. В принципі, справедливо, адже раніше Китайці копіювали тільки iPhone, а тепер і всіх інших виробників.
Але у них така політика, доведеться змиритися. У будь-якому випадку, пристрою у Китайських партнерів виходять деколи навіть вдалими, а іноді і вражаючими ринок. Днями стали відомі перші подробиці про смартфон однієї з Китайських компаній.

Відповідно до цього «зливу», Meizu незабаром офіційно представить смартфон Meizu M3. Однак, окрім офіційної ціни в мережі витекли також майже всі технічні характеристики і хорошої якості зображення пристрою.

Як зауважили на сайті TENAA, його конструкція була отримана з Meizu М2, він має той же 2.5 D скляний екран, сканер відбитків пальців, розміщений в прямокутної кнопки»Додому».

Задня частина смартфона виконаний з полікарбонату, що додасть пристрою більше практичності, адже ми знаємо, як скло і метал схильні зносостійкості. У нижній частині торця Meizu M3 по обидві сторони від USB-C розташовані решітки динаміка. Використання передового стандарту USB дозволить йому швидко заряджатися і з високою швидкістю передавати дані.

Нові подробиці про смартфон Meizu M3

Meizu M3 має розміри 141,5 ? 69,5 ? 8,3 (мм) і важить близько 130,69 р. Смартфон буде доступний в білому, синьому, сірому, рожевому і золотом колірних варіантах. Ємність акумулятора Meizu M3 була підвищена до 2800mAh порівняно з 2500 маг в Meizu M2.

Витік з Antutu тесту стверджує, що девайс буде мати процесор MediaTek 6755. Об’єм вбудованої пам’яті дорівнює 16 ГБ, оперативною — 2 ГБ. Дозвіл екрану складе 720p. Традиційно, смартфон отримає 2 камери: 13 Мп основну і на 5 Мп фронтальну. Апаратною частиною смартфона стане Android 5.1 в поєднанні з фірмовою оболонкою Flume 5.1.3.0.

Нові подробиці про смартфон Meizu M3

Крім оновлення в плані батареї і процесора найбільше нововведення в порівнянні з Meizu М2 знаходиться в стороні мережі. Meizu M3 буде підтримувати повноцінний 4G Netcom і LTE Cat. 6. Також смартфон підтримує дві SIM-карти в режимі очікування.

Крім того, ходять чутки, що цей пристрій буде продаватися за 599 юанів, що складає менше $100. Така пропозиція, безумовно, стане цікавим в Китаї і деяких європейських і азіатських країнах. У Китаї насамперед Meizu M3 буде конкурувати з бюджетними пристроями Xiaomi, які дуже популярні.