Фотографії Samsung Galaxy S7 Edge зявилися в мережі

465

Йшов 2011 рік. Мобільні компанії один за одним випускали свої кращі моделі. Діагональ екрана у них була 4.3 дюйма, процесор 2 ядра із зовсім невеликою частотою, акумулятори ледь досягали позначки в 2000 маг.

Це вважалося звичайною справою, але вихід цього пристрою змінив майбутній розвиток усього мобільного ринку. Таким став Samsung Galaxy Note.

Він мав куди більш значними характеристиками, той же дисплей займав цілих 5.3 дюйма простору спереду.

Також в комплекті є стилус. Такий величезний девайс був досить спірним, хтось його називав фаблетом, хтось плафоном,

але наступні цифри продажів показали, що успіх у такого форм-фактора є. Компанія Samsung вирішили розвинути успіх і вже випустила 5 ітерацій Galaxy Note.

І як ви бачимо зараз, смартфони з діагоналлю 5.3 є вже маленькими, модою стали 6-дюймові пристрої.

Galaxy Note зламав звичні рамки і став прабатьком іншого пристрою. Вирішивши не зупинятися на досягнутому, в Samsung зробили межі дисплея загнутими.

Фотографії Samsung Galaxy S7 Edge зявилися в мережі

Така компоновка дозволяла виводити потрібну інформацію на грані дисплея. Це пристрій назвали Galaxy S7. У 2016 році з’явиться у світ 7-й смартфон лінійки Galaxy.

Швидше за все, він буде показаний на виставці MWC 2016 в Барселоні через тиждень.

І вже зараз інформацію про новий флагман Samsung виклав у мережу блогер @evleaks, раніше публікував рендери ще не вийшли смартфонів і планшетів.

Фотографії Samsung Galaxy S7 Edge зявилися в мережі

Судячи з фотографій, представлених інсайдером, Galaxy S7 буде випущений в трьох кольорах: чорному, сріблястому і золотом.

Зовні 7-я версія від 6-й відрізняється лише злегка зміненими гранями. Також, напевно, новий флагман оснастять останньою версією процесора

Фотографії Samsung Galaxy S7 Edge зявилися в мережі

Samsung Exynos для кращої конкуренції з Qualcomm Snapdragon 820, який встановлять в свої пристрої, багато компанії в цьому році.

Якщо Galaxy S7 Edge покажуть на MWC, то в продажу він з’явиться 11 березня за ціною $800, традиційно модель Edge дорожче звичайної версії Galaxy S.

Серед інших змін нового пристрою виділяють можливу появу волого-і пилезахисту, повернення карток micro SD в смартфони Samsung, поліпшена камера і більш ємний акумулятор.

Фотографії Samsung Galaxy S7 Edge зявилися в мережі

Як і Note в 2011 році, Edge досить непогано зайшов на ринок і по суті аналогів не має. Є тільки чутки про те, що компанія Apple працює над оптимізацією загнутого дисплея iPhone.