Єкатеринбург 77 прийшов рекомендований лист — що це, від кого

755

Доставка рекомендованими листами – популярна тенденція серед організацій різного типу, включаючи державні органи і фінансові організації. Таким чином відправник інформує про важливість послання і має гарантію доставки повідомлень. Сьогодні ми розповімо про адресат «Єкатеринбург 77», від якого вам надійшов рекомендований лист. Ви дізнаєтеся, що це за відправник, від кого кореспонденція і чи варто отримувати?

Загальна інформація

Єкатеринбург 77 – це один з логістичних центрів Пошти Росії, має індекс 620077 і розташований на вулиці Маршала Жукова 10. Таким чином, ця цифра говорить скоріше про регіональному сортувальному пункті відділення, перенаправившем лист далі за вашою адресою. Також у повідомленні зазначено вага (10 гр — 20 гр).

Для отримання кореспонденції потрібно прийти у зазначений відділення (праворуч у рамці), прихопивши з собою паспорт. Там ви повинні заповнити отримане ZK-повідомлення (серія, номер паспорта, ким виданий — реєстрація). Після цього ви заберете сам лист.

Приклад повідомлення про отриманому листі від Єкатеринбург 77

Хто відправив лист через Єкатеринбург 77?

Визначити відправника відразу можна тільки в одному випадку – якщо це судове повідомлення. На конверті буде відповідна відмітка. В іншому ж, передбачити, звідки прийшла пошта неможливо. Найчастіше це можуть бути:

 • сповіщення від різних держ. структур — муніципалітет, суд, штрафи, нагадування про реєстраціях та інше.
 • банки і колектори;
 • спамная реклама;
 • каталоги брендів та замовлені посилки (наприклад, Китаю).

Безпека замовних листів вище, тому компанії почали активно користуватися цим фактором.

Єкатеринбург 77 прийшов рекомендований лист — що це, від когоПриклад роботи сортувального центру Пошти Росії

Відстежуємо прийшов лист

У одержувача є можливість відстежити місце відправлення. Потрібно трек-номер: знайти його можна під штрих-кодом, указаним у повідомленні. У такому відстеження допоможуть сервіси:

 • www.pochta.ru/tracking – для відстеження кореспонденції від держ. органів;
 • track-trace.com – для ZK-листів формату UPS, EMS, DHL.

Майте на увазі, що не всі формати замовних листів можна відстежити повністю. Буває так, що зазначений тільки відправник і кінцевий пункт.

Ймовірність шахрайства

Як і в багатьох інших сферах, зловмисники діють і через листи з ZK-повідомленнями. Перше, що має насторожити, це плата одержувача за лист. Офіційні структури самостійно оплачують доставку.

Щоб уберегти себе від дій шахраїв слідуйте простим правилам.

 • Не оплачуйте посилку.
 • Не відправляйте на вказану адресу або рахунок гроші.
 • Не пересилайте особисту інформацію, копію документів — наводьте онлайн довідки про роботу зазначених у листі організаціях.
 • Незважаючи на всю простоту і очевидність, щорічно таким чином шахраї збагачуються на пристойні суми. Однією з поширених схем є отримання спадщини, виграшу в лото за аналогією з шахрайством через e-mail.

  Зверніть увагу! Пошта – це механізм оповіщення. Ніякі питання через замовні листи не вирішуються.

  Варто отримувати таке лист?

  З характеру листа випливає, що відправник дізнається про доставку. Тим не менш, насправді важливі оповіщення більше важливі саме одержувачу. Наприклад, штраф за порушення ПДР, заборгованість за кредитом, оповіщення з податкової, пенсійного фонду та інших структур.

  • У випадку з судовим рекомендованим листом, воно зберігається на пошті всього 7 діб, після закінчення яких повертається відправнику. Вважається, що адресат повідомлений з усіма витікаючими наслідками.
  • Існує і зворотна сторона. ZK-лист може прийти від колекторів, військкомату і муніципальних органів. Мало хто захоче їх отримувати, адже на ряду з негативними новинами, про отримання дізнається сторона, яка відряджає.
  • Отримувати лист чи ні – вирішувати вам. Рекомендуємо, все ж, зробити це, якщо ви не ховаєтеся від військкомату і банку.

  Підіб’ємо підсумки

  Якщо вам прийшов рекомендований лист, де відправником значиться Єкатеринбург 77, знайте — це лише регіональний сортувальний центр. Цифра 620077 означає номер відділення, через яке пройшла посилка. Рекомендується отримати лист, адже в ньому може бути важлива інформація. При цьому, не можна виключати дії шахраїв, спамерів та інших шкідливих організацій, тому вибір за вами.