Додаток Nimses на компютер — як завантажити і запустити

794

Буквально нещодавно вітчизняний інтернет підірвало новий додаток Нимсес, яке обіцяє своїм користувачам дуже багато фішок, головною з яких є реальна цифрова валюта. Сьогодні ми трохи розповімо що це таке, а також покажемо як завантажити та користуватися Nimses на комп’ютері.

Що це за диво мережа

Nimses — унікальна соціальна мережа, подібна Инстаграму, в якій можна заробляти віртуальну валюту за лайки і просто за час використання сервісу. Дана соц мережа має географічну прив’язку — пости інших користувачів доступні у вигляді аватарок на карті, або списком. Будь-якого користувача можна додати в друзі через пошук, присутні звичайна опція чату. На даний момент у мережі дуже багато ботів, яких, я сподіваюся, з часом замінять реальні люди.

Соціальна мережа Nimses

А тепер до найцікавішого: у кожного юзера є власний рахунок з віртуальною валютою, яка називається німи. За кожну хвилину система автоматично нараховує 1 ним. Ваш рахунок не приховано — будь-який користувач бачить і навіть може перекинути вам трохи валюти. Чим більше «грошей» на рахунку, тим більше ваш німб на карті аватарок і постів. Також нимами необхідно платити за дії в мережі. Наприклад, розмістити фотографію коштує 100 нимов, а поставити лайк від 10.

Всі новини про даному сервісі буквально просочені пропозиціями про інвайт-кодах, вводячи які ви будете отримувати додаткову суму нимов на рахунок. Наприклад, ввівши інвайт-код при реєстрації ви отримаєте 1440 одиниць валюти.

Також примітна опція Nimses Goods — за запевненнями розробників це майбутні магазини, де можна буде платити цією валютою за реальні речі. Ніби на підтвердження їх даних, є навіть курс валют(!). Загалом, поживемо і побачимо — лусне цей міхур, або з нього вийде дійсно щось вартісне.

Установка Нимсес на ПК

Незважаючи на те, що додаток Нимсес розрахована на мобільні платформи Android і iOS, можна запустити цю програму і на комп’ютері. Для цього нам буде потрібно Android-емулятор Nox App Player. Можна спробувати і інші популярні варіанти, проте я раджу саме Нокс, через його простоти і легкості. Далі робимо все по пунктах.

 • Завантаження емулятора виконуємо тільки з офіційного сайту https://ru.bignox.com/.
 • Далі виконуємо просту установку. По її закінченні запускаємо програму, відразу ж потрібно ввести дані для реєстрації в Google обліковому записі.
 • Після авторизації слідуємо у вбудований Play Market, знаходимо там Nimses і завантажуємо.
 • Також можна просто завантажити APK-файл програми зі стороннього ресурсу та відкрити його через Nox.
 • Після цього можете запускати програму і користуватися.

  Додаток Nimses на компютер — як завантажити і запуститиДодаток Нимсес через Nox Player

 • Помилка пошуку Waiting for location

  Багато користувачів при запуску Нимсес на PC, можуть отримати зависле повідомлення про пошук місця розташування — «Waiting for location». В такому випадку слід перевірити:

 • Все як на Андроїд: Налаштування системи — Особисті дані — місце Розташування. Там у першій опції Режим вибираємо «Висока точність», але можна і «Економія заряду батареї». Після, внизу знаходимо «Доступ до геоданным в Google» це необхідно зробити, так як сервіс використовує прив’язку до GoogleAPI. У ньому теж дозволяємо використовувати доступи до місця розташування (знизу буде блакитний хрестик).

  Додаток Nimses на компютер — як завантажити і запуститиНалаштування розташування

 • Також пройдіть опцію геолокаціі в самому емуляторі і обов’язково вкажіть ваше положення.

  Додаток Nimses на компютер — як завантажити і запуститиНалаштування геолокаціі в емуляторі Nox

 • Якщо всі доступи до геолокації відкрито, а помилка не зникає, тоді спробуйте увійти в Налаштування самого емулятора (шестірня вгорі) і там переключити налаштування на вкладці Розширені (відображення, запуск, рендеринг).
 • Після всіх вищеописаних дій перезавантажуємо сам Нокс і пробуємо запустити Nimses на комп’ютері.
 • У багатьох користувачів новину про халявних грошей викликає скепсис, а як буде насправді — дізнаємося зовсім скоро. Пишіть в коментарях, що у вас вийшло з запуском на PC, постараюся допомогти у випадку труднощів.