Перші подробиці фільму “фантастичні тварини: таємниці дамблдора”

58

Офіційний синопсис фільму говорить: “професор альбус дамблдор дізнається, що могутній темний чарівник геллерт грін-де-вальд прагне захопити контроль над світом чарівників. Не в силах зупинити його поодинці, він доручає магозоологу ньюту саламандеру очолити безстрашну команду чарівників, відьом і одного відважного маггла-пекаря на небезпечному завданні, де вони зіткнуться зі старими і новими чудовиськами і вступлять в сутичку зі зростаючим легіоном послідовників грін-де-вальда. Але коли ставки настільки високі, як довго дамблдор зможе залишатися осторонь? “

Отже, що ми можемо зрозуміти з назви “таємниці дамблдора”? джуд лоу, який грає альбуса дамблдора, раніше говорив, що знав назву фільму “фантастичні тварини 3” ще до виходу на екрани другого фільму – “злочини грін-де-вальда”. Якщо подумати, в цьому є сенс, оскільки альбус на цей раз буде в центрі уваги. Однак в новій назві є натяк і на іншого дамблдора-ауреліус дамблдор, давно втрачений брат альбуса і аберфорта, раніше відомий як кріденс бербоун. Езра міллер зображує кріденса / ауреліуса і, схоже,відіграватиме важливу роль у продовженні.

Ще один секрет альбуса – його любов до геллерта грін-де-вальду. Альбус, як відомо, був закоханий в грін-де-вальда, хоча і неясно, чи були ці почуття взаємними. Очікуйте, що ці відносини отримають подальший розвиток в “таємниці дамблдора”.

“фантастичні тварини: таємниці дамблдора” виходить на екрани кінотеатрів 15 квітня 2022 року.