ELM і KLMS Agent що це за програма

1050

Цікаві власники Андроїд пристроїв від Samsung знають, що вторинних додатків в телефоні набагато більше, ніж власне встановлених. Різні програмки, служби та опції за умовчанням вшиті розробниками виробника. Поряд із важливими і необхідними, є й ті, без яких нічого не зміниться. Додатки KLMS Agent, поряд з ELM Agent належать до корисних, але не сильно затребуваним додатками.

KLMS Agent — це додаток відповідає за безпеку даних в телефонах Самсунг. Програма включає в себе фірмову технологію захисту даних — KNOX. ELM агент відповідає за ті ж функції в Андроїді. Встановлюються додатки за замовчуванням на Samsung пристроях.

Додатки KLMS і ELM Agent

KNOX від Samsung — це нове рішення в безпеці мобільних даних, що дозволяє створити на телефоні захищену оболонку, яка має окремий профіль. Всі додатки та документи, встановлені там, будуть не доступні в звичайному середовищі Android. Також КНОКС дозволяє вести корпоративний обмін документами, використовуючи захищений режим із застосуванням шифрування.

Якщо ви не збираєтеся користуватися технологією KNOX, тоді можете сміливо видаляти KLMS і ELM Агенти. На жаль, просто так відключити або видалити програмки не вдасться. Для цього потрібно рутировать пристрій. Надаються права суперкористувача допоможуть прибрати вшиті за замовчуванням програми. Також можна використовувати програму Titanium BackUp, яка, наприклад, заморозить ці служби на телефоні.

ELM і KLMS Agent що це за програмаЗа замовчуванням програма блокована