Samsung galaxy s22: дизайн і нові технічні подробиці [відео]

60

Надійний інсайдер onleaks опублікував серію рендерів і 3d-візуалізацію майбутнього флагмана samsung задовго до його анонсу. Крім того, в мережі з’явилися свіжі подробиці про специфікації готується до релізу новинки популярного бренду.

За даними інформатора, смартфон буде оснащений 6-дюймовим плоским дисплеєм. Точних даних про його дозвіл поки немає, зате відомі характеристики основної камери пристрою. Як стверджує джерело, samsung оснастить базову версію флагмана 50-мегапіксельним головним сенсором, а також двома датчиками на 12 мп (телеоб’єктив і ширококутний модуль).

З’явилися в мережі і можливі габарити корпусу пристрою — 146 х 70,6 х 7,6 міліметра. Дизайн новинки, судячи з публікації, багато в чому буде схожий з актуальною моделлю galaxy s21, але, за запевненням інсайдерів, galaxy s22 буде відчуватися в руці як більш компактний гаджет.

Очікується, що флагманська серія смартфонів galaxy s22 буде представлена в лютому 2022 року. Вартість базової моделі, за чутками, складе від $799 в залежності від конфігурації пам’яті.