Бюджетний смартфон Cubot X16 працює з жестами

645

У світі андроїд завжди цінувалися бюджетні смартфони, які до того ж мали непоганими характеристиками. Так вийшло, що в цій справі непогано досягли успіху китайські компанії.

Смартфони OnePlus, Meizu, Xiaomi популярні в усьому світі. Але є і маловідомі бренди, які вже зараз захоплюють світ. Однією з таких компаній стала Cubot. Зокрема, модель Cubot X16.

Вона володіє одним із самих тонких корпусів, виконаний з цинкового сплаву. Також цей смартфон має захищене скло з обох сторін. Тест ресурсу Gizchina показав, що міцність скла знаходиться на високому рівні.

З інших особливостей варто відзначити 5-дюймовий Full HD екран, потужний процесор від MediaTek, шістнадцяти-мегапіксельну камеру. Характеристики дуже непогані, цілком конкурентоспроможні.

Бюджетний смартфон Cubot X16 працює з жестами

А якщо згадати ціну в $145, то сенс покупки цього пристрою збільшується в рази.

Але нещодавно стало відомо про ще одну «фішку», яка може стане в нагоді в повсякденному використанні. Мова про жестах.

Наприклад, дворазове натискання на кнопку «Додому» призведе до активації екрану блокування, який покаже пропущене повідомлення і стан смартфона.

При цьому девайс обладнаний спеціальними датчикам, майже виключають випадкові спрацьовування в кишені.

Бюджетний смартфон Cubot X16 працює з жестами

Також в Cubot X16 є їж один цікавий жест — жест зняття скріншота. Для цього необхідно провести трьома пальцями по екрану зверху вниз або знизу вгору.

Ще в цьому смартфоні можна перегортати фото в галереї з допомогою помаху руки над екраном.

Подібні фішки вже активно впроваджуються в інші смартфони на android. Наприклад, в LG G4 або HTC One M9.

Але коштують вони, як правило, не мало, в свою чергу Cubot X16 є одним з найдешевших, але в теж час продуктивним пристроєм.

Смартфон вже доступний для попереднього замовлення.