Android N буде смачніше всіх попередніх?

396

Як можна перемогти опонента, якщо ваші сили рівні? Один з варіантів — здивувати. Це правило поширюється і на мобільний світ.

Чи очікували ви, прокинувшись сьогодні вранці, побачити нову версію Android? Можливо, ні.

Але це саме те, що ви отримали, і Google дозволив інформації розлетітися швидко (а в деяких випадках, трохи раніше, ніж ми очікували) про

останній ітерації її мобільної ОС, відома як «N«. Як і попередні версії N ще не має номера складання або імені, але нових функцій для

користувачів і розробників вже предостатньо, і список цих функцій буде зростати в міру наближення фінального релізу.

Розберемо основні особливості. Android N Developer Preview доступна вже зараз для Nexus 6 , Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus — player , Nexus 9 і Pixel C.

Google оголошує програму Android Beta, суть якої полягає в тому, щоб користувачам було простіше використовувати нові версії системи на своїх пристроях з допомогою оновлення по повітрю (OTA).

В Android N нарешті додана підтримка розділеного екрану багатозадачності ( «багатовіконний режим«), який вже давно є в Windows 10 і iOS 9.

Нове API мульти-вікон дозволяє також створювати режим, картинка-в-картинці при перегляді відео, який здатний зробити перегляд

захоплюючим. Постійне вікно міні-YouTube в будь-якому місці в ОС? Так, будь ласка. Але не ясно , для всіх пристроїв або тільки для Android TV — Google TV доступна ця функція.

Android N буде смачніше всіх попередніх?

Ще з iOS 8 в iPhone і iPad є функція швидкої відповіді через спливаюче повідомлення. Нещодавно Google перейняла цю фішку в фірмовому додатків Hangouts.

Тепер у новому Android N є спеціальний API, що дозволяє реалізувати дану можливість в будь-якому додатку.

Також є інформація про поліпшення режиму Doze, але конкретних подробиць поки немає.

Суть цієї надбудови в тому, щоб зберегти заряд акумулятора, коли екран вимкнений, тобто коли телефон «спить»і не використовується.

Android N буде смачніше всіх попередніх?

Фінальний реліз системи відбудеться влітку після презентації з Google I/O. Безумовно, тим самим принесе деякі проблеми Apple, т. к. реліз iOS розрахований тільки на осінь.

Але з настільки швидким релізом Android N є інша проблема: багато виробників не встигли оновити свої пристрої навіть

Android N буде смачніше всіх попередніх?

до останньої системи Android M, а зараз вже потрібно працювати над оптимізацією релізу N.

Незабаром, будуть відомі і додані нові фішки, які тільки прикрасять нову систему.