Всі підтверджені лиходії гри marvel’s spider-man 2

45

На минулому шоу playstation showcase була офіційно анонсована гра marvel’s spider-man 2 – довгоочікуване продовження однієї з кращих ігор 2018 року. Як і слід було очікувати, трейлер не акцентується на геймплеї, але підтверджує появу венома – хоча це не дивно, враховуючи кінцівку оригіналу.

Веном виявився єдиним лиходієм, представленим в ролику, але схоже, що він буде не єдиним великим антагоністом. Якщо під час перегляду трейлера ви почули знайомий акцент, швидше за все, ви подумали про іншого ворога людини-павука – крейвена-мисливця.

На даний момент невідомо, яку роль ці два персонажі зіграють в грі, але можна з упевненістю припустити, що вони будуть центральними дійовими особами marvel’s spider-man 2 , враховуючи, що їх згадують в трейлері. Швидше за все, веном буде центральним антагоністом, а крейвен – другорядним, але не менш важливим.

На жаль, поки що це єдині підтверджені лиходії. Швидше за все, поступово ми будемо дізнаватися і про інших персонажа, залучених в нову пригоду пітера паркера і майлза моралеса.

marvel’s spider-man 2