Mo.security.f22 — що це і як видалити на Андроїді

551

З недавнього часу чергове вірусне додаток оселилося на Андроїд пристроях багатьох користувачів. На цей раз смартфони атакував шкідник mo.security.f22. Ми постараємося коротко розповісти що це таке і як можна видалити mo.security.f22 з вашого Android.

Поширення вірусних програм на мобільних пристроях йде величезними темпами. Тепер також як і на ПК ви можете підхопити небезпечні трояни (типів PUP, Malware, Generic, Airpus), завантаживши популярний додаток або клікнути по з’являється банеру. Однією з таких загроз виступає і наш сьогоднішній шкідник.

Мобільні віруси вийшли на новий рівень

Що це таке?

Вірус mo.security.f22 — це потенційно небезпечне рекламна програма, яка ставить під загрозу вашу особисту інформацію. Основна загроза полягає в перехопленні особистих даних, відстеження вашого серфінгу, а найголовніше — управлінні онлайн-банкінгом.

Дана загроза працює у фоновому режимі, що робить її непомітною. Якщо говорити про конкретні дії від F22, то тут слід згадати про відправку «дорогих» СМС, поява нових стартових сторінок в мобільному браузері, відстеження контактів.

Як видалити mo.security.f22

Цей троян багато антивіруси внесли у свої бази даних. Так при скануванні на цей шкідник скаржаться AVG, Dr Web, Master Cleaner, Kaspersky. Найцікавіше, що mo.security.f22 сидить дуже міцно, прикриваючись рут доступом.

Наприклад, після виявлення вірусу, ви не зможете його видалити чи хоча б відправити в карантин. Вручну також не вийде, наприклад, якщо ви зайдете через файловий провідник і відшукайте файл самого процесу.

Для видалення слід включити root-доступ на вашому пристрої. Для надання рут-прав ви можете використовувати спеціальні утиліти — FRAMAROOT, Titanium Backup, SuperSu, Solid Explorer та інші. Завантажити на телефон такий додаток, через нього надайте опцію суперкористувача антивірусу і він видалить mo.security.f22. Також ви зможете вручну від нього позбавитися. Наприклад, за допомогою Titanium Backup ви також можете заморозити сам виконуваний файл. Інструкції в мережі з цього приводу безліч.

Mo.security.f22 — що це і як видалити на АндроїдіРут доступ через SuperSu