Ваш обліковий запис не відповідає необхідним вимогам у Стім — як додати в друзі

500

Друзі дуже важливі в звичайному житті і тим більше в мережевих іграх. Ось тому їх додавання невід’ємна частина облікового запису Steam. Але при спробах таке зробити з’являється помилка «Ваш обліковий запис не відповідає необхідним вимогам для використання цієї функції». Вікно просто висвічується посеред екрану і пропонує перейти на сайт Стима для звернення в техпідтримку.

Чому так відбувається?

Розберемося, чому додати одного або зробити обмін стає проблемою? Компанія Valve знову вирішила запровадити заходи по боротьбі з підробленими акаунтами, через які шахраї проводять свої незаконні справи. Тим самим розробники намагаються знизити ймовірність різного роду спаму, який розсилається під виглядом запиту в друзі.

Ваш обліковий запис не відповідає необхідним вимогам

Тепер кожен аккаунт по замовчуванням позбавлений деяких функцій. Для їх відкриття необхідно виконати кілька умов. Лише після підтвердження легітимності свого облікового запису йому дозволяють не тільки додавати друзів, але також:

  • створювати групові чати;
  • використовувати торговельну площадку;
  • збільшувати кількість повідомлень в чаті і багато іншого.

Тому помилка може з’являтися при різних обставинах, але лише за умови відсутності верифікації у своєму кабінеті Steam.

Способи зняття обмежень

Насправді, способів усунення блокування не багато. Вам в будь-якому випадку доведеться виконати деякі вимоги для відкриття більш широкого функціоналу в Стиме.

П’ять доларів

Саме 5$ потрібно внести на свій рахунок у Стиме, але не просто поповнитися, а витратити свої кровні. Це, за запевненням Valve, автоматично підтверджує серйозні наміри гравця, який готовий вкладати гроші в компанію. Через деякий час обмеження будуть зняті, і користувач зможе додавати до себе друзів.

Ваш обліковий запис не відповідає необхідним вимогам у Стім — як додати в друзіВимоги від Valve

  • Примітка: обов’язково вносите 5$ одним платежем. Деякі користувачі так і не отримали доступ до розширених функцій, так як, наприклад, внесли лише 4$, а тільки потім доповіли відсутній 1$.
  • Також варто враховувати, що подарунки через Стім або обмін іграми не призводить до зняття обмежень. Якщо з якихось причин кошти повернули користувачеві, то це також призведе до миттєвого блокування.

Ваш обліковий запис не відповідає необхідним вимогам у Стім — як додати в друзі5$ є мінімальною сумою поповнення

Мобільний аутентификатор

Практично всім допомагає додаткова авторизація через мобільний аутентификатор Steam Guard. Дана програмка буде запитувати певні коди доступу, при операціях обміну. Встановіть цю програму з маркет і введіть дані свого облікового запису Стім. Щоб активувати функцію Guard, потрібно в бічному меню SG вибрати параметри і натиснути на включення відправлення (телефон або email).

Ваш обліковий запис не відповідає необхідним вимогам у Стім — як додати в друзіМобільний аутентификатор Steam Guard

Додати в друзі
  • Обійти блокування «Ваш обліковий запис не відповідає необхідним вимогам» від Valve можна, але лише на додавання друзів. Для цього потрібно просто зайти на сайт Steam. Увійти в свій аккаунт і вже від туди додавайте користувачів. Не плутайте клієнт і сайт Стім.
  • Іншим вдається додавати друзів через Дота. Просто скачайте і увійдіть в неї. Проте лише той, хто вже отримав підтвердження аккаунта, може додати людини без цього дозволу. Так хоча б одному з вас не доведеться витрачати 5$.
  • При виникненні проблем з верифікацією аккаунта пишіть в техпідтримку, адже це обмеження ще недопрацьоване – помилки в такій справі бувають дуже часто.