UC News — як видалити з Андроїда

628

Пару місяців тому на телефонах і планшетах під управлінням Андроїд, стала з’являтися чергова китайська програма — UC News. Багато хто відразу ж провели аналогії з відомим китайським браузера UC Browser, чиїм розробником є UCWeb, саме вони виступили розробниками цієї чудової новинний софтина. Ми зібрали найактуальнішу інформацію про це додаток, а ви дізнаєтеся, що це таке і чому багато хто хоче видалити UC News з пристрою.

Що це за програма

UC News — новинний додаток, що містить актуальні новини з усього світу. Програмка містить безліч тематичних розділів, цікавих відео та дозволяє відслідковувати спортивні результати і події в режимі онлайн. Російської мови в підтримці немає.

Новинне додаток UC News

Це додаток вже за замовчуванням вшито на багатьох моделях Андроїд пристроїв (Xiaomi, Lenovo, Meizu та інші), які прийшли з боку азіатських країн. Також програма може з’являтися на телефонах, де застосовуються актуальні оновлення всіх додатків. Взагалі незрозуміло, навіщо в Рунеті поширювати свої рекламні продукти, які заздалегідь приречені на видалення. Так, наприклад, вже давно намагаються популяризувати Nine Store або всілякі клінери. Можливо це просто автоматична розсилка

UC News — як видалити з АндроїдаНовини спорту і цікаве відео

Ця програма на Андроїд має безліч негативних сторін:

 • рекламні повідомлення;
 • спливаючі вікна новин;
 • зміна стартової сторінки в UC Browser;
 • сильне навантаження на витрату батареї;
 • не видаляється стандартним шляхом.

Як видалити UC News з Андроїда

Отже, як ми вже помітили, просто і стандартно вилучити цю програму неможливо. Це пов’язано з тим, що виробникам пристроїв добре проплачують пункт, за яким вони будуть наповнювати свої пристрої подібним софтом і захищати його. Так сказати, служать вірою і правдою. Прибрати програмку все ж можна, для цього буде потрібно рутировать девайс, або застосувати сторонні програмки. Ось які поради я дам по видаленню UCNews:

 • У більшості випадків програмка з’являється після оновлень UC Browser. Тому, пройдіть в «Диспетчер програм», закладка «Всі». Відшукайте цей браузер і перейдіть до його відома. Там видалити оновлення. Після шукаємо в списку сам News і робимо все стандартно — очищаємо всі дані, кеш, зупиняємо і пробуємо видалити. Бажано після цього відключити оновлення в Play Market.

  UC News — як видалити з АндроїдаВластивості програми UC News

 • Якщо у вас кнопка Зупинити або Видалити неактивні, тоді варто рутировать пристрій. Отримати права суперкористувача можна за допомогою різних утиліт — Framaroot, SuperSu, KingRoot. Вообщем пошукайте в Мережі, вибір великий. Рут доступ дозволить вам видалити цю новинну утиліту, головне надайте ці права суперкористувача програмою, через яку буде проходити деінсталяція.
 • Також можна застосувати утиліту Titanium Backup. Вона встановлюється на комп’ютер або телефон, і через неї дуже зручно переглядати всі мобільні процеси і служби, а при необхідності заморозити або прибрати повністю процес.

  UC News — як видалити з АндроїдаTitanium Backup

 • Багатьох напружує той факт, що повідомлення від даної програмки з’являються на стартовій сторінці браузера UC. У такому випадку ви можете відключити їх через налаштування News. Ось відео-інструкція:

Висновок

Сподіваюся стаття показала вам всі тонкощі програми UC News, а ви не тільки дізналися що це таке, але й змогли видалити його з Андроїд. Найприкріше, що воювати з розробниками складно, рано чи пізно вам знадобляться оновлення. Після яких знову доведеться очищати Android від сторонніх рекламних програмок.