Пристрій розпізнає команду — що робити з помилкою запуску у Варфейс

512

При спробі запустити Warface багато користувачі отримують помилку «Пристрій не впізнає команду». Там же, в описі збою, вказаний проблемний файл game.exe, який не вдається запустити. Даний баг з’явився з одним з останніх оновлень (від 14.07.2017) і повинен бути автоматично виправлено найближчим часом. Сьогодні ж ми розповімо що можна зробити для вирішення збою зараз.

Помилка запуску гри в Warface

Причини помилки

На багатьох гравців це збій ніяк не впливає — вони просто закривають повідомлення і запускають Варфейс, але є ті, хто отримує чорний екран. Причини збою криються у фірмовому античите MRAC (процес mracsvc.exe), які блокується антивірусом або захисником Windows. Мабуть, розробники внесли в МОРОК доповнення, які розцінюються як потенційно небезпечні.

Крім цього збою, є практично аналогічна проблема — «Запрошення операція потребує підвищення». Ці два повідомлення вказують на те, що античит МОРОК не запущений, або його запуск вимагає прав адміністратора.

Виправляємо збій

Для виправлення цієї помилки вам потрібно буде перевірити параметри адміністрування і відключити деякі служби захисту інформації на комп’ютері.

Виправляємо збій

Для виправлення цієї помилки вам потрібно буде перевірити параметри адміністрування і відключити деякі служби захисту інформації на комп’ютері.

 • Запускайте Варфейс тільки через Ігровий центр.
 • Спробуйте варіанти запуску від адміна: через ярлик гри, ярлик ігрового клієнта. Також, через «Сумісність», можна додати галочку на «Виконувати цю програму від імені адміністратора».

  Пристрій розпізнає команду — що робити з помилкою запуску у ВарфейсНалаштування адміністрування ігри

 • Якщо на комп’ютері дві облікові записи і ви сидите через звичайного користувача, то попередній крок не допоможе — треба дати права адміністрування обл. записи в цілому.
 • В корені гри пройдіть по наступному шляху …\Warface\Bin32Release. Там буде файл античита mracinstall.exe його також запустіть від адміна. Після цього всі перезапускаєте.
 • Вимкніть Файрвол Windows. Повністю вимкніть екрани антивіруса, або додати всю папку Варфейса у виключення. Дуже часто файли MRAC потрапляють в карантин.

  Пристрій розпізнає команду — що робити з помилкою запуску у ВарфейсОбов’язково перевірте карантин

 • Спробуйте запустити ваш Warface в ПТС (публічний тестовий сервер). Багатьом допомагає саме цей крок.
 • Перекиньте папку Games.Mail.Ru з вкладеною грою на інший диск і пробуйте.
 • Гра найбільш стабільна версіях Windows x64 (7/8/10). Також, необхідно завантажити останні пакети оновлень. Перевірте свою систему на відповідність, через команду winver в «Виконати».
 • Перевстановіть Ігровий центр Mail.ru і саму гру. При установці MRAC може запросити сканування диска — погоджуйтеся. Також погоджуйтеся на завантаження Mail.Ru AntiCheat.
 • Спробуйте відключити індексацію диска і випробувати запуск. Деяким допомагає. Ось наочна відео інструкція з цього приводу.
 • Висновок

  Як ми вже сказали, проблема полягає в останніх апдейта і «покращення» гри. Швидше за все, збій «Пристрій не впізнає команду» буде виправлено найближчим часом, в іншому випадку ми маємо справу з новим невідповідністю фалів ігри і Захисника Windows