Galaxy S6 отримає оновлення до Android 6.0 тільки в січні

244

Ще буквально рік тому тільки ледачий не лаяв компанію Samsung за складний і некрасивий дизайн, за незрозуміле швидкодію свого бачення Android — оболонки Touch Wiz.

З-за її «надмірну» оновлення систем часто запізнювалися і приходили досить пізно: вже нова версія вийшла, а недавньої нової досі немає.

У 2015-му році все змінилося, Android Samsung став простіше і красивіше, але «тяжкість» як і раніше залишилася. Про це говорять плани компанії з оновлення своєї лінійки смартфонів Galaxy.

Дивно, але факт — флагман компанії, Galaxy S6, отримає нову версію системи Android Marshmallow 6.0 лише у січні, хоча офіційний показ системи публіці був у вересні, а бета-тест почався, аж у червні.

Жартують адже в Samsung, так не буває. Ось так-так. Благо, що хоч би оновлення затверджено і вже активно тестується в надрах компанії.

Також у січні оновлення отримає і вигнутий брат S6, S6 Edge. Але не все так погано у Samsung, зовсім скоро, а точніше в грудні, нову систему отримають 2 смартфона — Galaxy Note 5 і Galaxy S6 Edge+.

Так вийшло, що в Samsung цілих 4 флагманських девайса в 2015 році і всім їм потрібно оновлення, без цього ніяк. З-за цього і виходять затримки.

На цьому все хороше закінчується, дивимось далі в таблицю. Note 4 і Alpha моделі отримають Android 6.0 в лютому! Ну, точно жартують. Але далі більше.

Galaxy S6 отримає оновлення до Android 6.0 тільки в січні

Торішній лідер S5 навіть невідомо коли отримає заповітне оновлення, термінів немає і тестування, мабуть, знаходиться на ранній стадії. Те ж саме стосується і смартфона Galaxy Alpha і всіх пристроїв лінійок A і E.

Не пощастило власникам, але діватися нікуди, треба чекати і вірити в краще.
Варто відзначити, що компанія Motorola вже почала оновлювати 2 свої девайса — Moto X Style і Moto X(2014).

Також в LG заявили про швидке оновлення.

Не всі однаково витрачають свої сили і можливості.