Смартфони Nexus 6P і 5Х отримають CyanogenMod 13

658

Кастомний прошивки — мрії кожного гика, тобто людини, поверненого на техніці і гаджетах.

Для якихось смартфонів неофіційних прошивок багато, у деяких ж їх немає зовсім, але тим не менш, чекають або оновлення, або появи все цікавляться даною тематикою.

І ось зовсім недавно в компанії оголосив про випуск нової версії CyanogenMod 13 з підтримкою Android 6 Marshmallow для смартфонів Nexus 6P і 5Х.

Суть прошивок цієї компанії в тому, що вони прибирають все зайве, додають трохи цікавих і потрібних функцій, а потім представляють все це.

Самі по собі смартфони Nexus вже є «чистими» і особливо зайвого в них небагато, однак нових фішок хочеться всім, тому для Nexus і випустили CyanogenMod 13.

Зараз у компанії CyanogenMod не кращі часу, інвесторів немає, а своїми силами створювати прошивки, а потім їх підтримувати досить складно.

Смартфони Nexus 6P і 5Х отримають CyanogenMod 13

У зв’язку з цим багато девайси 2014-2015 років зовсім не отримали ні CyanogenMod 12 ні CyanogenMod 13.

Для залучення грошей рік тому було розпочато співпрацю з китайською, але дуже амбіційною компанією OnePlus. У першій їх моделі, One, була встановлена CyanogenMod OS.

Смартфони Nexus 6P і 5Х отримають CyanogenMod 13

Безсумнівно, справи йшли непогано, всі були задоволені: одні позбулися проблем з розробкою софта для смартфона, інші отримали популярність і гроші, зрозуміло.

Але з плином часу компанії посварилися і вже в наступному смартфоні OnePlus Two не було CyanogenMod OS, хоча перспективи були непогані.

І що маємо зараз? Багато флагмани «забуті», нових прошивок для них немає, хіба що деякі неофіційні, але вони, як правило, не вирізняються стабільністю.

CyanogenMod починав як дуже перспективна компанія, на зорі їх становлення аналогів було вкрай мало, їх ідея «полетіла».

Нам залишається побажати удачі компанії, щоб ще довго вони радували нас своїми прошивками