В LG заявили про створення власної платіжної системи GPay

715

З появою банківських карток в магазинах все частіше почали зустрічатися термінали, призначені не тільки для оплати шляхом введення карти в спеціальний роз’єм, а також і для бездротових платежів. Потрібно лише прикласти картку і всього через декілька секунд необхідна сума спишеться, навіть не вимагаючи пароль картки. Це такі технології, як Visa PayPass і Master Card PayWave. Очевидно, що безпека таких платежів знаходиться на найнижчому рівні.

Першими цим питанням задалися в Apple, створивши Apple Pay. З його допомогою можна платити за свої покупки, але при цьому не просто прикладати телефон до терміналу, а ще підтверджувати покупку відбитком пальця.

Причепитися складно, дійсно зручно і безпечно. Незабаром підтяглися Google і Samsung, аналогічні технології працюють приблизно однаково, відмінності полягають лише в кількості партнерів, у яких можна розплачуватися таким чином.

Компанія LG також не залишилася осторонь і зовсім недавно зареєструвала торгову марку LG GPay. Швидше за все, технологія корейців буде дуже схожа на аналоги від Apple і Google, але тим не менш, важливість функції складно переоцінити. В LG заявили про створення власної платіжної системи GPayЗа попередніми оцінками, GPay буде підтримувати більше варіантів оплати, ніж Samsung Pay. Але чи технологія LG зможе наздогнати далеко вирвалися вперед Apple.

Настільки пізній реліз(і то неостаточний) можна пов’язати з тим, що апаратна підтримка сканерів відбитків пальця на рівні системи андроїд з’явилася зовсім недавно, адже сканер — важлива складова цієї функції. В LG заявили про створення власної платіжної системи GPayЛише в андроїд 6-ої версії є ця підтримка, а враховуючи неквапливість компаній в оновленні своїх гаджетів, то як раз до початку глобальних установок нових систем LG представить свій платіжний сервіс.