Як поміняти хвилини на Гігабайти на Теле2?

1498

Мобільні оператори давно намагаються утримати клієнтів вигідними пропозиціями по мобільному інтернет трафіку. Ось і оператор мобільного зв’язку Tele2 запустив нову послугу, яка багатьом абонентам доведеться явно до душі. Тепер вони можуть обміняти останні хвилини свого тарифу на додаткові мегабайти інтернет трафіку. Сьогодні ми розповімо як зробити такий обмін і які шляхи для цього існують.

Детальніше про опцію обміну: які правила і курс

Послуга «Обмін хвилин на ГБ» є черговим кроком політики «Інші правила» від Tele2. Поява режиму обміну безпосередньо пов’язано зростаючим споживанням мобільного інтернету і популярністю тарифів з необмеженим трафіком. Аналізуючи мобільний ринок, фахівці прийшли до висновку, що надаються хвилини все частіше залишаються невитрачених, в той час, як інтернет трафік цінується більше.

Міняйте хвилини на Гб з оператором Tele2

Кому доступна ця опція?

Послуга розрахована на тих клієнтів, які витратили весь обсяг наданого трафіку ще до закінчення розрахункового періоду (частіше усього до початку наступного місяця). За фактом ж зробити заміну можна в будь-який момент, навіть якщо на залишку є трафік. Обмін здійснюється за таким курсом — 1 Гб (1024 Мб) змінюється на 100 хвилин. Тобто ми отримуємо обсяг в ~10 Мб за 1 хвилину.

Який час можна використовувати?

Використовувати дану опцію можна скільки завгодно. Для обміну можна брати всі доступні хвилини, а саме:

 • залишок на основному пакеті;
 • зайвий час, отримане в рамках опції «Перенесення залишків».
 • підключені хвилини в межах функції «Настроювання тариф для себе».
Як зробити обмін на Гб?

Отже, вимагати виконання даної послуги можна кількома способами:

 • Найпростіший — виконайте в телефоні USSD-команду: *155*62* число застосовуваних одиниць #.
 • Що б дізнатися доступний вам обмін, наберіть: *155*77#, що б запросити історію всіх минулих обмінних операцій *155*64#.
 • Також буде зручний переклад через особистий кабінет, безпосередньо на сайті tele2.ru. Опція розташована на головній сторінці під назвою вашого тарифного плану.
 • Якщо ви використовуєте телефон на базі Android, то можна завантажити офіційний додаток «Мій Tele2». Для користувачів iOS-пристроїв доступна своя версія itunes.apple.com.
 • Як поміняти хвилини на Гігабайти на Теле2?USSD-команди виклику послуги «Обмін хвилин на Гігабайти» Tele2

  Важливо знати!
  • Отримані за обміном гігабайти витрачаються в першу чергу, далі — трафік, отриманий за минулий місяць, останнім витрата підключається інтернет вашого основного тарифу.
  • Якщо ви не використовували весь обсяг інтернету, отриманого за хвилини, до наступного розрахункового місяця, то він згоряє.
  • Якщо ви змінили свій тарифний план, то отриманий трафік також згорає.
  • Опція доступна по всій Росії, крім Республіки Крим р. і Севастополь.

  Висновок

  Частка пакетних тарифів з підключеним інтернетом за останні роки зросла у півтора рази, а сам обсяг споживання трафіку зріс у три рази. Саме ці цифри підштовхують Tele 2 крокувати в ногу з часом. Сподіваюся ви зрозуміли, як міняти зайві хвилини на мегабайти в Tele2 і які умови необхідно виконати. Будемо сподіватися, що надалі кількість подібних пропозицій буде тільки збільшуватися.