Процесор Qualcomm Snapdragon 820 тепер не перегрівається

366

Процесор в смартфоні — важливий компонент, який відповідає за головне: плавну роботу і хорошу автономність.

І так завелося, що лідером у цій області стала компанія Qualcomm, яка досягла успіху в розвитку не тільки процесорів, але і мобільних мереж, технологій швидкої зарядки і розблокування пристрою зчитування відбитку пальця методом ультразвуку.

Багато років серія Snapdragon задавала тон в індустрії. Але в минулому році компанія випустила трохи невдалий процесор, Snapdragon 810, який дуже сильно перегрівався.

Багато виробники були змушені все-таки встановлювати в свої пристрої цей процесор, т. к. альтернатив зовсім небагато.

Час йде, Qualcomm навчився на своїх помилках і випускає «створений з нуля» процесор Snapdragon 820.

За запевненням виробника, новинка перевершує в 2 рази 810 модель у тесті продуктивності. Новий чіп не має хитрих систем «4+4», а має просто чотирма ядрами, які працюють на частоті 2,2 ГГц і виконані по архітектурі Kryo.

Також замість графічного процесора Adreno 430 прийшов на 40% більше продуктивний Adreno 530, а графіка підтримує останні стандарти OpenGL.

З інших переваг Snapdragon 820 можна відзначити покращений LTE чіп, швидкість передачі якого може досягати 600 Мб/с.

Процесор Qualcomm Snapdragon 820 тепер не перегрівається

Також покращилась якість голосового зв’язку, що дозволить знизити кількість обірваних дзвінків. Також оновилася технологія зарядки.

Поліпшення торкнулися і розробку розблокування девайса з допомогою відбитка пальця. Оновлена технологія може зчитувати відбитки навіть брудних і мокрих пальців.

Необхідне ПЗ для майбутніх розробок в області віртуальної реальності також оновилося. Звичайно, загальна автономність також покращилася.