Support.apple.com/iPhone/restore на екрані Айфона — що робити

1342

З недавнього часу, багато користувачів яблучної продукції зіткнулися з появою завислого на екрані вимоги підключитися до iTunes, також вгорі спливає напис support.apple.com/iPhone/restore. Ще цей момент називають «Нескінченний режим відновлення», так як пристрій практично завмирає. На сьогоднішній день, даний баг найчастіше виникає на Айфонах моделей 5, 5S, 6, 6S. Ця умовна помилка може з’явитися цілком спонтанно, або в процесах відновлення або оновлення девайса з джейлбрейка. Давайте детально розберемося — що це за напис і як прибрати її.

Нескінченний режим відновлення в Айфон

Як прибрати з екрану?

Отже, для вирішення збою вам потрібно просто-напросто перезавантажити ваш девайс. Сама ж напис support.apple.com/iPhone/restore — це адреса офіційного ресурсу, за яким можна отримати додаткові відомості про проблеми і, відповідно її рішення. До речі, дана напис стала вказуватися після торішніх апдейтів iOS. Давайте по пунктах опишемо, як все правильно зробити:

 • Вообщем, для перезапуску на Айфонах (6S, 5S і більш ранніх), iPad і iPod Touch вам потрібно одночасно натиснути кнопки «Блокування» і «Додому». Тримаємо їх приблизно 10 секунд, після на екрані повинен виникнути старт-логотип Apple.
 • Якщо ви маєте моделями 7 і 7 Plus, тоді разом затискаємо клавіші «Блокування» і «Гучність Менше», також тримаємо 10 секунд, після радіємо стартового логотипу яблука.
 • Support.apple.com/iPhone/restore на екрані Айфона — що робитиКомбінації для перезавантаження

  Якщо перезавантаження не допомагає

  Якщо вам простий перезапуск не допомагає, а смартфон все одно вимагає підключення до Айтюнс, тоді єдиним виходом буде переустановка iOS (природно, відразу слід підвищити версію). Але перш ніж взятися за справу, перевірте наступне:

 • На комп’ютері повинен стояти iTunes актуальної версії. Що б перевірити це, у верхньому меню натискаємо «Довідці», там тиснемо на «Перевірити наявність оновлень». Далі все просто — слідуйте підказкам.
 • Ваш девайс підключається до комп’ютера. Важливо (!) — завжди використовуйте оригінальні USB-кабелі, вони обов’язково йдуть в комплекті.
 • Після конекту спливе повідомлення «З пристроєм iPhone [його ім’я], яке треба оновити або відновити, виникла проблема».
 • Вибираємо саме опцію «Оновлення», так як в цьому випадку ваша iOS буде переустановлене, а особисті дані збережені.
 • А ось ще наочна відео-інструкція, доступно яка роз’яснює як включити свій завис Айфон через програмку ReiBoot. Для запуску «мертвого» пристрою потрібна Pro версія, однак є тріал період.

  Висновок

  Ці методи в більшості випадків повинні вирішити проблему нескінченного режиму відновлення з зазначенням сторінки саппорта support.apple.com/iPhone/restore. Якщо у вас все одно нічого не виходить, краще писати в техпідтримку. Там в онлайн-режимі фахівці обов’язково вам допоможуть, роз’яснять ситуацію більш детально і врахують всі нюанси. Якщо є запитання за даними методів — пишемо в коментарях.