Перевищено обмеження кількості запитів за добу в ВК — що робити з помилкою

1750

Втративши пароль від ВК його завжди можна отримати назад через відновлення, ввівши свій номер телефону. Але помилка «Перевищено обмеження кількості запитів за добу» може не дозволити це зробити. Вона може з’явитися навіть при першій спробі ввести номер, що дуже дивно. Якщо у вас не прив’язана пошта, через яку, в принципі, можна вирішити цю проблему, тоді дана стаття допоможе вам.

Причина обмеження

Точно відомо, що перевищення ліміту сталося з-за великої кількості запитів. Можливо, хакери чи недоброзичливці вже намагалися отримати дані, зламуючи вашу сторінку. Також заперечувати і системну помилку на серверах ВК не варто — рідко, але все ж таке трапляється.

Помилка «Перевищено обмеження кількості запитів за добу» в ВК

Що робити для відновлення

Отже, якщо ви забули свій пароль і не можете його відновити з-за даного ліміту, тоді варто спробувати наступне.

Дочекатися закінчення бану

Очікування на кілька днів допомагає обійти блокування за перевищення ліміту. Блокування видається на 24 години. Тому почекавши такий час, користувачеві розблокують номер телефону. На подив бувають випадки, коли бан не знімається і після доби. В такому випадку слід перевірити інші моменти.

IP-адресу

Блокування сталася на вашу IP. Тут потрібно його змінити. Зайдіть в ВК з іншого ПК, спробуйте варіант з телефоном або встановіть програму VPN. Головне протестуйте як можна більше варіантів і не зупиняйтеся на першому ж провал.

Перевищено обмеження кількості запитів за добу в ВК — що робити з помилкоюВикористання програми HideGuard VPN

Помилка сервера

Всім відомі випадки падіння серверів ВК, коли навіть фотографії та історія повідомлень не завантажуються. Можливо в цей раз проблема з відновленням пароля по номеру телефону. Але, крім як почекати, спробуйте повторити свою спробу не у вечірній час. Скажімо, рано вранці. Частково це позбавить соціальну мережу від мільйонів людей і тим самим зніме навантаження з сервера.

Додатки і браузер

Якщо помилка «Перевищено обмеження кількості запитів за добу» з’являється в якомусь додатку на телефоні або ПК, то просто замініть цей софт іншим. Встановіть утиліту від іншого виробника, змініть браузер. Краще завантажувати тільки ліцензійний софт з маркетів чи офіційних сайтів.

Написати в техпідтримку

Якщо сторінку ви не можете відновити, тоді пишіть на їх пошту [email protected] Можна задати питання з іншого активного аккаунта, але потрібно чітко уточнити причину такого кроку — наприклад, «ви не розбираєтеся в тонкощах налаштування відновлення, і вирішили написати від іншого користувача». Звертатися потрібно через відповідну форму на сайті ВК. Для цього внизу лівого меню клікніть по пункту «Ще». У выдвинувшемся списку відшукайте «Допомога». Самим останнім варіантом буде виднітися «Мої запитання». Справа потрібна вам графа – Нове питання. Але врахуйте, що відповідь може надійти не раніше доби, а очікування може доходити до декількох днів. Бажано відразу все докладно описати, вказавши свої дані.

Перевищено обмеження кількості запитів за добу в ВК — що робити з помилкоюПриклад запиту в службу підтримки ВКонтакте