Cannot find MSVCP140.dll. Please перевстановити this application в PUBG — що робити

585

Запускаючи або встановлюючи деякі програми на компі, можна побачити повідомлення «Cannot find MSVCP140.dll. Please перевстановити this application». Наприклад, помилка часто виникає при спробі запуску ігор, зокрема в PUBG, GTA V, Civilization 5. Насправді, проблему можна виправити багатьма способами. У нашому матеріалі ми детально розберемо такі варіанти виправлення.

Помилка Cannot find MSVCP140.dll у PUBG

Причина бага

З оповіщення зрозуміло, що системі не вдається знайти зазначений об’єкт бібліотеки. MSVCP140.DLL – один з об’єктів редистов візуалізатора версій 2013-2015. З проблемою найчастіше стикаються користувачі, що працюють на PC з Віндоус 7, але і на інших платформах ситуація актуальна.

Виникнути проблема може навіть у випадках, коли програми успішно запускалися раніше. Зустрічається це після апдейта ПУБГ або інших ігор. Наприклад, із-за переходу ігри на підтримку іншим стандартом DirectX. Перевірити підтримувану у вас версію можна за допомогою опції DXDiag (вписати в «Виконати») — нас цікавлять рівень функцій і версія DDI.

Cannot find MSVCP140.dll. Please перевстановити this application в PUBG — що робитиПеревірте, які рівні функцій DirectX підтримує ваше залізо

Виправляємо помилку Cannot find MSVCP140.dll у PUBG

У випадку з грою PlayerUnknown’s Battlegrounds, проблема з’являється при запуску Themida – вбудованого засоби захисту від кряків. Цілком логічно, що на зламаної версії PUBG проблема зустрічається в рази частіше, ніж на офіційній. Те ж саме відноситься до використання різних модів і скриптів до гри.

Крок перший

Насамперед, варто спробувати перевстановити Visual C++ 2013 (додатково 2015). Зробити це можна двома способами:

 • повним видаленням і чистою установкою;
 • використовуючи функцію відновлення.

Cannot find MSVCP140.dll. Please перевстановити this application в PUBG — що робитиВидаліть редист Visual C++ (2013-2015) через CCleaner

Кілька порад з цього приводу:

 • Переустановка краще відновлення.
 • Переустанавливайте весь комплекс редистов.
 • У Windows x64 встановлюйте візуалізатор для обох разрядностей.
 • Скачивайте інсталятор з оф. сайту Microsoft.
 • Це дія актуально і для Віндовс 7, і Десятки. Якщо маніпуляції не допомогли – йдемо далі.

  Крок другий – оновлення системи (для Віндовс 7)

  Помічено, що проблеми з PUBG часто пов’язані з відсутністю пакету апдейтів операційки. Конкретно, нас цікавить КВ2999226. Апдейт не кумулятивний і може не ставиться, якщо відсутні інші, пов’язані з ним, пакети. Тому доведеться провести комплексне оновлення системи. Уважно простежте момент установки апдейта з відповідною Windows розрядністю.

  • Після проведення апдейта, погляньте на встановлені пакети. Якщо на компі одночасно встановлено КВ2999226 двох разрядностей, то потрібно видалити невідповідну версію.
  • Зверніть увагу, що при використанні неліцензійної операційки можуть виникнути різні проблеми, пов’язані зі зльотом кряка. Це відбувається за зміни механізмів захисту Віндовс від піратів.
  • Після завантаження в систему цього апдейта потрібно знову знести 2013 редист і встановити новий — про це наступний крок.

  Крок третій – перезапуск поставляються з PUBG редистов

  Як і в першому випадку, потрібно буде видалити встановлені раніше версії. Після цього заходимо в папку з грою, і тут знаходимо потрібні нам компоненти. Ставити потрібно і x64 і x86 версії. Після перезавантаження все повинно запрацювати.

  Ручна установка msvcp140.dll

  Зверніть увагу, що цей спосіб варто пробувати тільки якщо попередні варіанти не допомогли. Що робити?

 • Завантажити окремо файлик бібліотеки MSVCP140. Користуйтеся тільки довіреними ресурсами або попросіть знайти цей файл у знайомих.
 • Залежно від разрядностей — перенести DLL елемент в кореневу папку операційки: C:\Windows\System32 або C:\Windows\SysWOW64.
 • Активувати елемент перезавантаженням ОС, або натиснути Win+R і прописати: regserv32 msvcp140.dll.
 • Якщо і це не призвело до працездатності і немає сумнівів з приводу сумісності відеокарти і гри, то рухаємося далі.

  Альтернативні варіанти

 • Перевірити відповідність заліза системним вимогам і знову перевстановити гру.
 • Просканить систему на віруси, а на момент запуску повністю деактивувати захист: брандмауер, брандмауер, антивірус. Перевіряти комп потрібно не тільки антивірусом, але і антивірусними утилітами (AdwCleaner, MalwareBytes, сканер Dr.Web).
 • Перевірити цілісність операційки, командою в консолі sfc /scannow. Відкривати командний рядок потрібно від імені Адміна.

  Cannot find MSVCP140.dll. Please перевстановити this application в PUBG — що робитиПеревірка і відновлення Windows через sfc /scannow

 • Перевстановити дрова для відеокарти.
 • Видалити тимчасові файли і виправити помилки реєстру — допомога буде утиліта CCleaner.
 • Відключити весь невикористаний софт.
 • Лише в поодиноких випадках справа доходить до переустановки Вінди, і якщо вже винесено таке рішення, то краще вже ставити Десятку.

  Підіб’ємо підсумки

  Виправити проблему «Cannot find MSVCP140.dll. Please перевстановити this application» можна, і для цього існує ще багато способів, але найдієвіші описані вище. Зверніть увагу, що наведені рішення підходять не тільки для PUBG, але і для будь-якого іншого софта. Передбачається, що подальша взаємодія сімки та ігор буде тільки ускладнюватися. Тому, якщо ви хочете уникнути багатьох проблем в майбутньому, то переходьте на Віндовс 10.