Maskit v1.0.0.0 — що це за програма

279

Вже досить давно в мережі гуляють небажані програми, які носять більше вірусний характер. І ось нещодавно чергова утиліта стала атакувати незахищені ПК простих користувачів. Ми розповімо, що це за програма Maskit v1.0.0.0 і з допомогою чого варто видаляти такі софтина.

Що це таке

Maskit v1.0.0.0 — це небезпечне додаток, основна мета якого, вірусне вплив на серфінг користувача в мережі. Так ви можете отримувати зайві рекламні банери, в тексті можуть виникати ліві посилання. Небезпечний також перехоплення ваших особистих даних — логін-паролі облікових записів можуть бути доступні третім сторонам.

Такий шкідник може проникнути в систему безліччю способів. Основним же є прикріплення зараженого экзешника до скачиваемому файлу. Напевно нещодавно ви скачували гру, програмку, або той же торрент файл. Також можна бути впевненим, що такий вірус приходить з друзями.

Увага! Не варто плутати це небезпечне додаток з однойменною плагіном Adobe Acrobat. Цей плагін дозволяє приховати задані області в документах PDF, або непарні сторінки.

Програма Maskit v1.0.0.0 є небажаним додатком

Як видалити Maskit з комп’ютера

Очищення системи від подібних шкідників повинна бути комплексною. Простого видалення через системну опцію буде недостатньо. Справа в тому, що якщо в Windows є така забруднена програмка, то, швидше за все, присутні і інші фонові вірусні процеси. Вихід один — необхідна повна перевірка за допомогою спеціальних софтін. Отже, робимо наступне.

 • Через стандартний режим видалення програм Windows приберіть всі останні софтина. З папки завантажень також приберіть всі викачані файли (экзешники, сетапи, торренти).
 • Відкрийте функцію Виконати і впишіть туди %TEMP%, відкриється папка — все звідти зносимо.
 • Застосуйте два сканера, які дуже добре видаляють PUP-зараження: AdwCleaner і запасний Malwarebytes. По черзі застосуйте їх, краще виконати перевірку кілька разів, постійно перезавантажуючи PC.

  Maskit v1.0.0.0 — що це за програмаПрограма AdwCleaner

 • Після всіх чисток слід перевірити реєстр на предмет залишкових файлів. Для цього я використовую утиліту CCleaner. У ній слід застосувати два перших режиму — Очищення і Реєстр.

  Maskit v1.0.0.0 — що це за програмаДодаток CCleaner

 • Якщо загроз буде предостатньо під час сканування, тоді бажано скинути налаштування в браузері. Також варто поміняти паролі від важливих акаунтів, особливо від онлайн-банкінгу.
 • Висновок

  Такі загрози зараз дуже поширені в Інтернеті, тому завжди перевіряйте завантаження антивірусом, або перевіряйте їх запустивши в пісочниці. Сподіваюся ви розібралися що таке MaskIt v1.0.0.0 на комп’ютері.