Розширення зони дії пакетів за тарифом МТС — як відключити

946

Останнім часом безліч клієнтів стільникового оператора МТС, підключених до лінійки тарифних пакетів SMART, зіткнулися з проблемою невідомого списання. Абонентам можуть приходити повідомлення про списання 15 рублів з рахунку за послугу «Розширення зони дії пакетів за тарифом». Інші ж можуть відстежити таке списання тільки через замовлення деталізації дзвінків і контроль витрат. Ми розповімо що означає ця послуга і як швидко її відключити.

Що ця послуга означає?

Отже, списання коштів (15 рублів) відбувається на тарифах лінійки СМАРТ, при використанні будь зв’язку в роумінгу по Росії. Справа в тому, що для кожного абонента визначений свій «домашній» регіон, якщо ви виїжджаєте за його межі, то з вас будуть додатково стягуватися гроші в розмірі 15 рублів в день. За місяць набігає пристойна сума 450 рублів, крім абонплати за основний тариф.

Побачити списання можна через замовлення деталізації дзвінків

Як вимкнути розширення зони дії пакетів?

Дана опція підключається автоматично, якщо відбувається користування зв’язком за межами домашнього регіону. Відключити її можна тільки автоматично — ніяк не використовувати вашу СІМ-карту. Тобто, якщо ви не будете дзвонити, приймати дзвінки, відправляти СМС або користуватися інтернетом, то зняття з рахунку не буде.

Звичайно, відсторонитися від мобільного зв’язку не варіант. Тому для вас буде оптимальним варіантом підключитися до зручної опції — «Smart — Вся Росія». Ця послуга знизить ваші витрати на зв’язок в поїздках по Росії. Вартість послуги – 100 карбованців у місяць, плюс, знімається 100 рублів за підключення. Після цього, всі з’єднання (дзвінки, інтернет, смс, ммс) в поїздці будуть коштувати стільки ж, скільки і вдома. Увагу — ця послуга доступна для абонентів лінійки «Smart», включаючи «Nonstop», «Безлимитище» і «Хайп».

 • Додати опцію можна в Особистому кабінеті. Перейдіть у вкладку «Керування послугами» — «Підключити нові послуги». Відшукайте в списку опцію «Вся Росія» і активуйте її.

  Розширення зони дії пакетів за тарифом МТС — як відключитиПідключення послуги Вся Росія у Особистому кабінеті

 • Другим варіантом буде використання мобільного додатку Мій МТС. Там перейдіть по шляху вкладок «Послуги» — «Всі послуги» — «Роумінг».
 • Найбільш простим буде використання USSD-команди для підключення. Наберіть *111*1031# і клавіша виклику.
 • Якщо ви ставитеся до лінійки «Смарт Міні» або «Смарт +», то найбільш вигідним буде тариф «Скрізь як вдома», який активується через комбінацію *111*1021#.

  Безліч абонентів, у яких по днях набігає пристойна сума цікавляться, чи можуть вони повернути свої гроші? Насправді кошти не повернути. Справа в тому, що якщо ви ретельно ознайомитися з докладним описом вашого тарифу, то внизу знайдете угоду, де дрібним шрифтом буде вказівка про автоматичної активації «Розширення зони дії пакетів за тарифом». У рекламі ніхто про таке не говорить, втім як завжди, тому не варто дивуватися. Суто юридично — все дуже гладко.

  Розширення зони дії пакетів за тарифом МТС — як відключитиЗавжди уважно переглядайте угоди до тарифів

  Висновок

  Отже, тепер зрозуміло, що це за щоденне зняття з рахунку 15 рублів. Саме такі підводні камені і викликають невдоволення людей. Відключити опцію ніяк не можна. Якщо повернутися у свій регіон, або не користуватися карткою — не варіант, то самим оптимальним буде лише тимчасовий перехід на одному послугу. Наостанок порада — завжди перевіряйте свій кабінет і переглядайте підключені опції, читайте угоди, додані до них. Це потрібно робити з багатьох причин. По-перше, умови або час дії тарифів можуть змінюватися без попередження. По-друге, зараз безліч мобільних вірусів, які здатні за вас здійснювати платні підписки на контент.