MacBook ламається рідше інших ноутбуків

682

Досить велика кількість років компанія Apple виробляє комп’ютери MacBook. Періодично вони змінювали розмір, функції, зовнішній вигляд.

І з першим MacBook Air у компанії були серйозні проблеми: він перегрівався, шарнір, що з’єднує кришку і клавіатуру був не дуже міцним.

Тоді було замінено і відремонтовано велику кількість пристроїв. Але на помилках вчаться і вже до 2010 року всі проблеми були усунені, тепер кількість браку в MacBook помітні менше.

MacBook ламається рідше інших ноутбуків

Цю ідею підтверджують дослідники з Consumer Reports, який опитали близько 60 тисяч чоловік, вони відповідали про задоволення покупкою свого ноутбука, придбаного в період з 2010-2015 рр.

Як виявилося, 20% людей купили собі моделі від Asus, Acer, Samsung і інших, в результаті зіткнулися з якоюсь проблемою чи поломкою.

MacBook ламається рідше інших ноутбуків

Однак ті, хто придбав MacBook Air, отримали проблеми в кількості 7%, MacBook Pro — 9%. Також дослідження показали, що в надійності комп’ютери Apple перевершують всіх на багато пунктів.

У перші 3 роки використання MacBook їх власники зіткнулися з проблемами лише в 10% випадків. У свою чергу, власники Samsung випробували труднощі в 16% випадків.

Комп’ютери інших компаній ламалися частіше — 19% випадків поломок в перші 3 роки використання. До речі, самими надійними пристроями серед Windows пристроїв стали девайси серії Gateway NV.

Також стали відомі цифри використання комп’ютерів: на Windows — 20 годин в тиждень, MacBook — 23 години. У результаті більше 70% користувачів MacBook задоволені покупкою, у Windows-власників це лише 38%.

Але також варто враховувати той факт, що поломка MacBook обійдеться помітно дорожче, зазвичай цінники не опускаються нижче п’ятизначних чисел.

Цю проблему частково вирішує пакет AppleCare, який коштує фіксовану суму, але при цьому дає можливість лагодження будь-якої несправності.