Смартфон Moto X Style на скільки він хороший?

395

Хто не любить ідеалів? Звичайно, повністю ідеальних не буває, але саме для кого-то це буде найкращим і звичним.

Шукають таких людей, такі будинки, але а я пошукаю ідеальний смартфон, і таким є смартфон Moto X Style, поясню чому.

Для людей особливо не розбираються в смартфонах, обивателів, як їх ще називають, кращим є iPhone. Не мають значення ні модель, ні ціна.

Такий підхід сприяв космічним продажів iPhone за останній квартал. Але закінчимо з передмовами, ближче до справи.

Смартфон Moto X Style — флагман компанії Motorola. За своїм звичаєм цей смартфон відразу ж став доступний в кастомном вигляді, тобто можна вибрати колір задньої кришки, передньої панелі, канта, можна навіть написати яку-небудь фразу на корпусі смартфона.

До речі, про корпус: він може бути виконаний з ребристого пластику чорного або білого кольору, дерева або шкіри, за останні 2 доведеться доплатити.

Варто смартфон в середньому на 20% менше своїх конкурентів, в Росії поки не продається, очікується в лютому.

В якості апаратної основи виступає новітній Android 6, що забезпечує плавну і безперебійну роботу смартфона.

Також варто відзначити смартфона фішки: це розумний екран блокування, який показує останні повідомлення у чорно-білому вигляді і спеціальні датчики, які стежать за тим, коли смартфон беруть в руку, щоб відразу ж включити екран. Аналогів на ринку поки немає.

Смартфон Moto X Style на скільки він хороший?

У X Style встановлені дві камера, на 21 Mpix та 5 Mpix. Спереду є спалах, незвичайне рішення для смартфонів, не так. На фронтальній частині встановлений 5.7 дюймовий QHD екран.

Він чіткий і яскравий, виконаний за технологією IPS. Серед інновації цієї моделі також є швидка зарядка, здатна за 30 хвилин зарядити смартфон на половину ємності, а за 90 хвилин виконати повний заряд.

Смартфон Moto X Style на скільки він хороший?

Бездротової зарядки, на жаль, немає. Що отримуємо в результаті? А маємо дуже збалансований смартфон, що заслуговує уваги.

Якщо буде стояти вибір хорошого гаджета, то смартфон Moto X Style повинен бути прийнятий до уваги.