У Microsoft відкрили передзамовлення на смартфони Lumia 950 950 XL

504

Багатьох може досить здивувати заголовок цієї новини. Мовляв, як пов’язані виробник Windows і бренд смартфонів Nokia? Під «багатьма» я маю на увазі звичайних користувачів, які не сидять на форумах і не читають IT-видань.

Так от, Nokia Lumia більше ні, хай живе Microsoft Lumia! Дуже незвично звучить, чи не правда.

Але реальність така, Nokia не змогла витримати натиск інших представників ринку гаджетів, випустивши досить непогані моделі Lumia 930 і 1020.

Проблема була в іншому, в операційній системі Windows 7-8. І ось, через деякий час вельми покращали «Вікна» вже не виглядають такими невибагливими і готові змагатися з Google і Apple.
Таке довге передмову було для того, щоб зрозуміти і осмислити вихід смартфонів Microsoft Lumia 950 і 950 XL, а також можливість їх замовлення в Росії.

Є в них інновації, щось нове, чого немає в інших? Напевно, немає. Будуть їх купувати? Чому ні?

Ці 2 смартфона безумовно заслуговують на увагу хоча б тому, що стали досить стабільними, міцними і конкурентоспроможними.

Про причини події можна довго міркувати, але більший інтерес представляють ті функції, які, як мені здається, зможуть вивести нові Lumia на новий рівень.

Тут є хороші процесори Qualcomm, чіткі і яскраві екрани, акумулятори з можливістю швидкої зарядки, гарний дизайн, а також нова Windows 10. Скажете: «Мало!».

Так, на революцію не тягне, але наріст м’язів неодмінно позначиться на продажах.
У Росії передзамовлення вже доступний. Всі перші покупці отримають у подарунок мишу, клавіатуру і док-станцію. У Microsoft відкрили передзамовлення на смартфони Lumia 950 950 XLЗа допомогою останньої смартфон можна підключити до монітора, замінивши тим самим невеликий комп’ютер, благо, потужностей нових Lumia вистачить.

Ціна на нові смартфони починається з 45 тисяч рублів за молодшу модель.