Пітер паркер принесе жертву в “людині-павуку: немає шляху додому»

27

« людина-павук: немає шляху додому ” все ближче і ближче-і це почало відчуватися ще сильніше, коли по всьому світу стартували продажі квитків. До слова, ми також отримуємо нові подробиці стрічки, які дають ще більше припущень, чого нам варто чекати.

Не так давно том холланд в одному з інтерв’ю назвав фільм найамбітнішим сольним фільмом про супергероїв, які коли-небудь виходили. Схоже, що це твердження отримало підтримку з боку продюсера тріквела. Емі паскаль в новому інтерв’ю fandango знову поговорила про те, наскільки амбітним є фільм і натякнула, що може чекати пітера паркера.

Фільм дуже амбітний, і в ньому є все, що люди очікують від фільму про людину-павука. Але, незважаючи на видовище, це все ще дуже особиста історія про пітера паркера і його серце.

Я б сказала, що в цьому фільмі розповідається про все – він про сім’ю, любов, честь і самопожертву. Але він також сфокусований на рішеннях, які повинен прийняти людина-павук. Він розривається між рішеннями, він має справу з по-справжньому серйозною жертвою.

Очевидно, більша частина фільму буде присвячена тому, як пітер намагатиметься впоратися зі своїм життям, коли весь світ знає, що він – людина-павук. Доктор стрендж, здавалося, вирішує проблему своїм заклинанням, але в той же час в mcu з’являється мультивсесвіт і лиходії з інших всесвітів.

Все ще неясно, як герою вдасться все вирішити, але, протягом багатьох років ми отримуємо натяки, що без жертв, на жаль, не обійдеться. Це може бути як тітка мей, ем джей або хеппі хоган.