+74995503440 — що за телефон, хто дзвонив

732

Багато абоненти вже не один раз стикаються з невідомими дзвінками. Особливо часто зараз надзвонюють банки, оператори, магазини та інші організації, пропонуючи свої послуги та рекламуючи різні продукти. Додайте сюди спам, дрібний маркетинг та телефонне шахрайство – ви отримаєте абсолютно негативне ставлення до викликів від невідомих номерів. Сьогодні ми розповімо про телефон: +74995503440. Ви дізнаєтесь, кому він належить і що від вас хочуть.

Якій організації належить номер?

+74995503440 – цей телефон належить кур’єрської компанії СДЭК. Багатьом покупцям через інтернет повинен бути знайомий цей номер. Дана логістична компанія має головним офісом в Новосибірську. Вона веде співпрацю з багатьма інтернет-магазинами. Серед них вітчизняні торгові майданчики і такі гіганти як AliExpress.

Незалежно від товару, що купується і країни її доставки СДЭК в більшості випадків стане посередником — кур’єром. Не тільки азіатський ринок охоплений даної кур’єрською службою, тому практично кожен покупець в інтернеті хоч раз, але буде співпрацювати з нею.

Номер +74995503440 належить операторам СДЭК

Чому вам дзвонять або відправляють СМС?

Оператори від кур’єрської компанії дзвонять завжди виключно з метою отримання додаткової інформації щодо відправляється вам посилки:

  • звірити номер накладної;
  • уточнити адресу доставки;
  • дізнатися про обраному способі оплати;
  • доповісти про прибуття посилки;
  • отримати паспортні дані покупця — про це розповімо докладніше.

+74995503440 — що за телефон, хто дзвонивКрім дзвінків можуть приходити СМС

Чому СДЭК може попросити паспортні дані

СДЭК працює лише в правовому полі Російської Федерації. Недавні зміни в митній справі змушують кур’єрську компанію отримувати дані конфіденційного характеру у покупця товару, якій призначається посилка в Росії. Це стосується паспортних даних та ІПН.

Якщо вами була здійснена покупка на AliExpress вартістю від 20$, то при її попаданні на російську митницю необхідно буде уточнити дані одержувача. Для цього СДЭК здійснює серію дзвінків. Якщо не вдається додзвонитися, то надсилається СМС повідомлення. Воно містить коротку інформацію про посилці, включаючи номер накладної. Також додається посилання на декларацію. Потрібно перейти по ній та заповнити усі необхідні поля.

Щоб не потрапити в руки шахраїв перевіряйте приходять СМС:

  • Номер декларації вказано правильно? Всі цифри збігаються?
  • Прикладена посилання містить таку адресу: passport.cdek.ru. Якщо ні, тоді це шахраї.
  • Ви купували щось? Або вам пропонують отримати абсолютно невідому вам посилку?

Відповідати на дзвінок з 84995503440?

Посилки не зможуть подолати митний контроль без паспортних даних та ІПН одержувача. Є всі шанси виявити свою посилку знову на складі продавця. Якщо вами щось купувалося, то необхідно відповісти на дзвінок для безперешкодного проходження товару через митницю. Поки СДЭК змушене вдаватися до таких заходів, однак обіцяють виправити ситуацію в недалекому майбутньому.

Якщо ви нічого не замовляли з Китаю, то продзвонювати з номера можуть по іншому приводу, тому слід прийняти виклик. Ніякого спаму немає і не може бути.

Коротко про правові нововведення

Які саме нововведення в митному справі були внесені? Відповідаючи на це питання потрібно послатися на Наказ Федеральної Митної Служби РФ №1861. Тут чітко регламентується, як саме буде здійснюватися огляд товару. Додатково крім даних одержувача СДЭК прикладає посилання на куплений товар в інтернет-магазині.

+74995503440 — що за телефон, хто дзвонивПравові документи, що вимагають надання паспорта

Подібні незручності зачіпають всіх: від покупця до служби доставки. Новий наказ стосується в основному покупок понад $20. Тобто, теоретично товари з меншою вартістю можуть проходити митницю без додаткової документації. На практиці так буває не завжди. Тому, якщо вам телефонують з телефону +7 (499) 550-34-40 з логістичної компанії, то в цьому є необхідність – СДЭК змушене під дією законодавства піти на такий крок.

Тепер ви знаєте, що це за номер і яка організація здійснює обзвон. Якщо у вашому випадку дзвінок був не від CDEK — прохання вказати це в коментарях.