Як виправити Failed to install BattlEye Service при запуску гри

880

Практично всі сучасні мультиплеєрні ігри мають вбудований захисний софт. Приміром, в популярних іграх PUBG, Fortnite, H1Z1, Rainbow Six Siege і Unturned, використовується програма BattlEye. Здавалося б, які мінуси можуть бути у античита? Мабуть, головним і чи не єдиним із них можна назвати конфліктність c Windows. Досить часто виникають помилки при запуску ігор, пов’язані з ініціалізацією античита — Failed to install BattlEye Service. Залишилося лише з’ясувати причину помилки і знайти шляхи її вирішення.

Причини помилки

Не потрібно бути профі в кібер-тематики, щоб зрозуміти, в чому суть помилки. Якщо перекладати дослівно – «Не вдалося встановити сервіс BattlEye». Насправді, реальних причин не так вже й багато. Основна — сам Батлай встав криво, або щось блокує його запуск. Блокувати можуть кілька софтін — встановлений антивірус, брандмауер, Захисник Windows (актуально для десятки). Менш часто баг виникає із-за відсутності деяких пакетів Visual C++. Це взагалі цікавий факт — сама гра може запускатися без проблем, а ось бібліотеки вимагають додаткової версії візуалізатора.

Помилка запуску: Не вдалося встановити сервіс BattlEye

Перезапуск і адміністрування

Пошук проблеми варто почати з самого додатка. Не рідко виявляється, що Батлай встановлено не повністю, тобто відсутні важливі файли та бібліотеки, які відповідають за його запуск і функціонування. Щоб виключити цей варіант, вам потрібно:

 • Вимкніть екрани вашого антивіруса, заздалегідь перевірте їх карантин, деякі ігрові файли можуть блокуватися.
 • Видаліть попередню версію античита, яка знаходиться по дорозі: C — Program Files (x86) — Common Files — BattlEye. Після цього, в пошуку меню Пуск ввести «Командний рядок», і провести її запуск від імені Адміністратора. Введіть там: sc delete BEService, натисніть Enter і дочекайтеся завершення процесу.
 • Відкривайте файли гри, в корені шукайте папку, що відповідає за додаткові установчі дистрибутиви, де і запускайте файл установки Install_Battleye.
 • Якщо це не допоможе, можна провести видалення спеціальними утилітами, типу IOBIT Unlocker або Unlocker 1.9.2. Часто це буває набагато ефективніше ручного очищення. Ці програмки дозволяють розблокувати всі файли античита перед видаленням.
 • Якщо попередній спосіб не допоміг, варто перевірити й інші варіанти. Часто, при покупці готових вузлів ПК, на них встановлена ОС, налагоджена автоматично. У зв’язку з цим, деяким додаткам не вистачає адміністраторських прав. Вирішується ця проблема досить просто. Потрібно перейти в папку з проблемною грою, знайти її виконуваний файл, зайти у властивості і параметри сумісності зробити активним пункт «Виконувати від імені Адміністратора». Те ж саме зробіть для ярлика запуску античита.

  Виправляємо Failed to install BattlEye Service через Steam

  Не виключено, що і файли самої гри можуть бути пошкоджені, або встановилися криво. Для того, щоб перевірити актуальність ігрових даних, перейдіть в Steam (якщо гра куплена в ньому):

 • Запустіть сам клієнт Стім. Кликніть правою кнопкою по грі, яку ви бажаєте перевірити і натисніть на пункт «Властивості» — «Локальні файли» — перший пункт «Переглянути файли».
 • Тут вибираємо папку античита. Спочатку виконуємо опцію Uninstall, а потім Install.

  Як виправити Failed to install BattlEye Service при запуску гриПереустановка античита Батлай

 • Після цього поверніться на вкладку «Локальні файли» і клікайте на «Перевірити цілісність файлів гри», розпочнеться процес перевірки з наступним викачуванням відсутніх ігрових елементів.
 • Візуалізатор

  У більшості випадків, описані вище маніпуляції зможуть вирішити виниклу проблему. Але, на жаль, бувають випадки, коли не один з наведених варіантів не приводить до успіху. Не виключено і поганий стан операційної системи — особливо піратських збірок. У такому випадку рекомендується завантажити та інсталювати пакет Microsoft Visual C++ починаючи з 2005 року і закінчуючи останніми, на поточний момент, версіями. Важливо, при розрядності x64, вам потрібно завантажувати обидві версії візуалізатора (x86 і x64).

  Знижуємо UAC

  Крім вищеописаних варіантів вирішення проблеми, хотілося б порекомендувати налаштувати систему таким чином, щоб UAC не заважав запуску сторонніх додатків на вашому ПК. Для цього потрібно пройти в панелі управління до наступної опції: «Облікові записи користувачів» — «Зміни параметрів контролю облікових записів». У вікні потрібно перетягнути повзунок в нижню або передостаннє положення і натиснути «ОК».

  Як виправити Failed to install BattlEye Service при запуску гриЗменште значення параметра UAC

  Висновок

  Помилка «Failed to install BattlEye Service» не є критичною і цілком вирішувана простий перевстановлення. На майбутнє пам’ятайте: при установці ігор (PUBG, Fortnite, Rainbow Six Siege) рекомендується деактивувати весь захисний софт на комп’ютері (Захисник Windows, антивірус, брандмауер, який може конфліктувати з античитом. Взагалі, зараз дуже часто сама система блокує файли, завантажені не захищеним шляхом, постійно звіряючи підпис. Звідси висновок — ретельніше вибирайте джерела завантаження своїх ігор.