78007552771 і 88007557553 — що це за телефони, чия організація?

464

Пропущені дзвінки від невідомих лякають і насторожують. Смартфони постійно штурмують номери, не записані в телефонній книжці. Визначити важливість вхідного часто стає неможливо. Одними з таких є номерів: +7-(800)-755-27-71 і 8-(800)-755-75-53. Сьогодні ми розповімо, якої організації належать дані телефони і що можуть запропонувати співробітники гарячої лінії.

Яка це організація?

Зазначені комбінації телефонних номерів належать компанії «ТрансТелеКом» — це оператор, який діє на території Росії. Він, у свою чергу, реєструє номери: 78007552771 і 88007557553 за організацією «Тінькофф Банк». Саме цього онлайн банку належать невідомі вхідні. На іншому кінці лінії буде співробітник фінансової установи.

Номери належать найбільшому онлайн банку «Тінькофф»

«Тінькофф Банк» здійснює такі «холодні дзвінки» в ознайомлювальних цілях. Людям пропонують ознайомитися з пакетом наявних послуг для приватних та юридичних осіб. Телефонні номери беруться з різних джерел — банк чесними і не дуже способами видобуває базу даних різних мобільних операторів. Всі абоненти стають потенційними «жертвами».

Відповідати на вхідний?

Теми для розмови частіше носять інформаційний характер і ненав’язливі пропозиції. Зазначені послуги в дійсності надаються «Тінькофф Банком». Зайшовши на офіційний сайт компанії можна перевірити сказане дзвоном людиною. Пропонуються реальні послуги, пов’язані з фінансовою сферою:

  • пропозиції стати клієнтом;
  • оформити кредитну картку, розрахункову;
  • скористатися послугою «Депозит»;
  • нагадування про здійснення платежу;
  • інструменти для ведення бізнесу.

Відповідати на дзвінок — особиста справа кожного. Якщо є потреба в знаходженні кращих послуг, вигідних кредитів, оформлення карт, то варто прийняти вхідний. При небажанні вислуховувати чергові рекламні гасла варто проігнорувати дзвінок. Хоча, відповівши на нього, можна відразу висловити свою позицію, що вас це не цікавить.

«Тінькофф Банк» — навіщо це треба?

Онлайн банку вигідно залучати нових клієнтів за допомогою таких дзвінків. Не ти, так хтось інший стане потенційним клієнтом. Для самих людей в цьому мало хорошого. Від збільшення обсягів роботи співробітники часто плутаються у своїх словах, що дозволяє припустити шахрайство. Іноді з розмови важко витягти щось корисне, зрозуміти суть пропозиції, тому комфортним спілкування назвати не можна.

Сам же процес дозвону до людей вважається законним. У таких діях немає правопорушень. Можна сміло розмовляти з людиною, що знаходиться на іншому кінці лінії. Гаряча лінія повністю діє в рамках нинішнього законодавства.

Раніше ми вже писали про подібні названивания від стільникового оператора Мегафон. Ви можете ознайомитися з їхньою стратегією в цьому матеріалі.

Відгуки

Офісні працівники, студенти, домогосподарки часто відгукуються негативно з приводу таких дзвінків. Вони недоречні відразу за декількома пунктами: вчиняються в будь-який час, немає чіткої структури розмови, пропоновані послуги не відповідають статусу людини, наполегливість оператора межує з надоеданием. Навіть при відмові від послуг банку дзвінки можуть не припинитися. Їх частота пригнічує – кілька разів на тиждень або того гірше — в день. А ось що розповідають колишні працівники самої гарячої лінії.

Висновок

Отже, номери гарячої лінії 7-800-755-27-71 і 8-800-755-75-53 належать call-центру онлайн-банку ” Тінькофф і не представляють загрози для вас. Але його мінусом стає нав’язливість операторів. Блокування контакту та внесення його в чорний список – єдиний варіант для багатьох людей, які не бажають отримувати рекламні пропозиції. Наостанок хотілося б сказати — завжди видаляйте свої дані (пошта, телефон) з різних публічних майданчиків (дошки оголошень, соцмережі, форми реєстрації) якщо в них немає потреби. Дуже часто база даних витягується з таких ресурсів.